Partner serwisu Visa dla biznesu

Świąteczna promocja od Banku Pekao. Raty 0% na zakupy kartą kredytową

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 5 grudnia 2019, 10:57 Aktualizacja: 5 grudnia 2019, 12:59

Bank Pekao wystartował ze specjalną ofertą rat 0% za zakupy Elastyczną kartą kredytową. W ramach promocji klienci mogą rozłożyć jedną spłatę kwoty od 500 do 5000 zł na 10 miesięcznych, nieoprocentowanych rat.

Świąteczna promocja od Banku Pekao. Raty 0% na zakupy kartą kredytową

Zarówno nowi jak i obecni posiadacze Elastycznej karty kredytowej Banku Pekao mogą skorzystać ze świątecznej promocji i spłacać wydatki w nieoprocentowanych ratach, bez żadnych dodatkowych opłat. Na nieoprocentowane raty można rozłożyć jedną lub wiele transakcji dokonanych kartą. Może się to okazać przydatne wraz ze startem sezonu świątecznych zakupów.

Bank Pekao i raty 0% za zakupy kartą kredytową

Aby skorzystać z oferty specjalnej Banku Pekao, wystarczy zalogować się na swoje konto w Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay i w polu „Promocja” wybrać „Raty 0%”. Nowi klienci mogą teraz otrzymać kartę kredytową Elastyczną bez opłaty za jej wydanie i także cieszyć się z wygodnych rat bez odsetek i prowizji. Promocja potrwa aż do 31 maja 2020 roku.

– W zależności od zdolności kredytowej, nasi klienci posiadający Elastyczną kartę kredytową mają do dyspozycji od 1000 do 30 000 zł limitu kredytowego, a teraz dodatkowo proponujemy im spłatę wydatków w wygodnych ratach 0% – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

swiateczna-promocja-od-banku-pekao-raty-0-na-zakupy-karta-kredytowa