TenderHut to spółka notowana na giełdzie NewConnect, która jest technologiczną grupą kapitałową działającą w szeroko rozumianym sektorze IT. Spółka rozwija się w oparciu o 3 filary działalności: outsourcing IT (Software Design and Development), wdrażanie systemów laboratoryjnych (Lab Systems) oraz Venture Building.

TenderHut ogłasza współpracę z ekspertem

Bob Poole jest związany z branżą oprogramowania i rozwiązań IT od ponad 30 lat. Mężczyzna na co dzień pracował dotychczas z największymi światowymi koncernami z branży farmaceutycznej, naftowej, gazowej i spożywczej.

Poole przez ponad 21 lat tworzył też politykę sprzedażową światowego giganta z branży usług laboratoryjnych – Thermo Fisher Scientific oraz realizował również projekty dla sektora publicznego między innymi w obszarze rozwiązań dla laboratoriów kryminalistycznych.

– Wiem, że podejmowanie wyzwań i bycie skutecznym, to dwa równie ważne elementy budujące profesjonalizm. Dołączenie do Grupy TenderHut gwarantuje, że w obu tych obszarach będę mógł się realizować. TenderHut to niezwykle innowacyjna grupa kapitałowa z różnorodnym portfolio produktów i usług w wielu sektorach. Jako grupa jest w stanie kompleksowo obsłużyć największych globalnych klientów. Wierzę, że skutecznie integrując sprzedaż, wykorzystując potencjał wszystkich spółek w grupie realnie zwiększymy dynamikę wzrostu osiągając efekt synergii wynikający z szerokiego pokrycia potrzeb klientów – mówi Bob Poole, dyrektor sprzedaży w Grupie TenderHut.

TenderHut celuje wysoko

Spółka posiada szerokie portfolio produktów i usług IT o globalnym potencjale. Według zarządu spółki, międzynarodowe doświadczenie nowego szefa sprzedaży wzmocni grupę w jej trzech głównych liniach biznesowych. TenderHut liczy na pozyskanie kolejnych dużych kontraktów w zakresie tworzenia oprogramowania na zamówienie.

Startupy działające w ramach segmentu Venture Building weszły obecnie w fazę go-global i bazując na unikalnym doświadczeniu nowego CSO zamierzają skalować swój biznes na zagranicznych rynkach. Dla spółek z segmentu Lab Systems nieocenioną wartością będzie dotychczasowa sieć kontaktów i doskonała znajomość rynku laboratoryjnego oprogramowania wynikająca z ponad 20 lat doświadczenia w tej branży.

– Międzynarodowe doświadczenie Boba Poole pozwoli nam szybciej niż kiedykolwiek rozwijać naszą pozycję na rynkach zagranicznych, wzmacniając globalną sieć sprzedaży Grupy TenderHut. Mamy apetyt na duże kontrakty, realizowane z globalnymi kontrahentami. Jestem przekonany, że doświadczenie Boba w obszarze sprzedaży usług i licencji pozwoli zrealizować cele, jakie postawiliśmy sobie w grupie na ten rok – powiedział Robert Strzelecki, prezes zarządu Grupy TenderHut.