Partner serwisu Visa dla biznesu

Tłumacze języka migowego w każdym oddziale BNP Paribas

Fintek
Fintek
#Bankowość#BNP Paribas
Opublikowano: 30 czerwca 2020, 17:22 Aktualizacja: 1 lipca 2020, 12:01

Od 15 czerwca w każdym z oddziałów Banku BNP Paribas dostępna jest bezpłatnego pomoc tłumacza migowego. Bank poprosił o recenzję swojej usługi ekspertki – popularyzującą polski język migowy w mediach społecznościowych Martę Malinowską oraz osobę głuchą, Ewelinę Polak, prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia Głuchych. Wideorecenzja jest już dostępna na kanale Marty Malinowskiej w serwisie YouTube.

BNP Paribas - Migajmy

Rozmowa osoby głuchej z konsultantem Banku przebiegła płynnie i była swobodna. Pani Ewelina Polak poznała szczegóły dotyczące usługi, którą się zainteresowała i mogła pogłębić swoją wiedzę zadając dodatkowe pytania.

– Wspaniale byłoby, gdyby wszędzie byli pracownicy, którzy ukończyli kurs PJM, ale jesteśmy szczęśliwcami, mając do dyspozycji technologię, która ich zastępuje – komentuje w recenzji Marta Malinowska.

Wideorecenzja przygotowana przez influencerkę zajmującą się PJM i osobę głuchą to nie pierwsza inicjatywa Banku, promująca nową usługę. Bank BNP Paribas jako pierwszy w Polsce udostępnił tłumaczenie komunikatu prasowego w języku migowym, dzięki czemu informacja może trafić do tych, których dotyczy w szczególności. Wersja tradycyjna i ta wyrażona gestami dostępne są tutaj.

/BNP Paribas


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

tlumacze-jezyka-migowego-w-kazdym-oddziale-bnp-paribas