Dzięki przedłużeniu akcji wszyscy klienci wciąż mogą bez kosztów skorzystać z pakietu nielimitowanych dostaw Allegro Smart do 18 czerwca i cieszyć się darmowymi dostawami do 18 lipca. Klienci mogą aktywować darmowy pakiet miesięczny przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub po prostu w trakcie zakupów. Obecnym klientom usługa zostanie przedłużona automatycznie o kolejny miesiąc.

Darmowe dostawy Allegro Smart przedłużone o kolejny miesiąc

Aktywni klienci w czasie pandemii oszczędzali dzięki darmowym dostawom z Allegro Smart przeciętnie od 80 do 120 złotych, ale rekordzista, który zamówił ponad 1000 paczek, zaoszczędził 6,2 tys. PLN na dostawach – czytamy w komunikacie.

Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro są odpowiednio oznaczone. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji, dzięki czemu można wysłać zakupy do różnych odbiorców, np. do rodziny lub znajomych. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat.

Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

– Nasze starania, aby podczas pandemii koronawirusa zapewnić Polakom łatwy i szybki dostęp do towarów w najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób z bezpłatnym Allegro Smart, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Dotychczas ponad dwa miliony klientów skorzystały z akcji darmowej dostawy. Od 18 marca oszczędności na kosztach dostaw przekroczyły 200 mln PLN i wciąż rosną – mówi François Nuyts, CEO Allegro.