Partner serwisu Visa dla biznesu

Twisto wprowadza nowe produkty. Rośnie konkurent dla Revoluta

Fintek
Fintek
Opublikowano: 27 sierpnia 2019, 06:00 Aktualizacja: 30 sierpnia 2019, 09:55

Twisto działa w Polsce już od 2018 roku, ale dopiero teraz zamierza z przytupem zawojować nasz rynek. Czeski fintech już w tym roku zadebiutuje w Polsce z kartą wielowalutową połączoną z aplikacją do codziennych płatności. Między innymi o tym porozmawialiśmy z Renatą Salatą, Chief Growth Officer Twisto, w ramach kolejnego Podcastu Fintek.pl.

Na razie fintech wprowadził bezpłatny kredyt odnawialny Twisto Free (dostępny za pośrednictwem strony internetowej). Finansowanie jest bezpłatne na 45 dni – w tym okresie klient może spłacić kredyt nie ponosząc żadnych kosztów. Od początku swojej działalności w Polsce Twisto oferuje użytkownikom odroczone płatności.

Prawdziwy przełom ma nadejść w październiku, kiedy to czeska spółka wprowadzi na polski rynek swój flagowy produkt – wspomnianą kartę wielowalutową z aplikacją mobilną. Na razie ruszyła rejestracja, a na nowe produkty można się zapisywać na stronie twistuj.pl.

Pierwsze 3 tys. użytkowników, którzy przejdą proces rejestracji otrzyma konto premium w aplikacji Twisto na rok za darmo oraz kartę Twisto z limitowanej, numerowanej edycji. Udział w rejestracji jest warunkiem startu w rywalizacji o Teslę Model 3 (na kwartał) oraz iPhone’y Xs i Apple Watche. Gra o nagrody rzeczowe potrwa trzy miesiące do czasu debiutu karty i aplikacji Twisto w Polsce.

Aplikacja Twisto ma łączyć w sobie funkcje karty debetowej i kredytowej. Użytkownik sam decyduje jak zapłaci za zakupy – własnymi pieniędzmi czy z dostępnego limitu kredytowego. Większe wydatki można rozłożyć na raty z poziomu aplikacji.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

twisto-wprowadza-produkty-rosnie-konkurent-revoluta