Partner serwisu Visa dla biznesu

Twisto wprowadza nowe produkty. Rośnie konkurent dla Revoluta

Fintek
Fintek
Opublikowano: 27 sierpnia 2019, 06:00 Aktualizacja: 30 sierpnia 2019, 09:55

Twisto działa w Polsce już od 2018 roku, ale dopiero teraz zamierza z przytupem zawojować nasz rynek. Czeski fintech już w tym roku zadebiutuje w Polsce z kartą wielowalutową połączoną z aplikacją do codziennych płatności. Między innymi o tym porozmawialiśmy z Renatą Salatą, Chief Growth Officer Twisto, w ramach kolejnego Podcastu Fintek.pl.

Twisto wprowadza nowe produkty. Rośnie konkurent dla Revoluta

Na razie fintech wprowadził bezpłatny kredyt odnawialny Twisto Free (dostępny za pośrednictwem strony internetowej). Finansowanie jest bezpłatne na 45 dni – w tym okresie klient może spłacić kredyt nie ponosząc żadnych kosztów. Od początku swojej działalności w Polsce Twisto oferuje użytkownikom odroczone płatności.

Prawdziwy przełom ma nadejść w październiku, kiedy to czeska spółka wprowadzi na polski rynek swój flagowy produkt – wspomnianą kartę wielowalutową z aplikacją mobilną. Na razie ruszyła rejestracja, a na nowe produkty można się zapisywać na stronie twistuj.pl.

Pierwsze 3 tys. użytkowników, którzy przejdą proces rejestracji otrzyma konto premium w aplikacji Twisto na rok za darmo oraz kartę Twisto z limitowanej, numerowanej edycji. Udział w rejestracji jest warunkiem startu w rywalizacji o Teslę Model 3 (na kwartał) oraz iPhone’y Xs i Apple Watche. Gra o nagrody rzeczowe potrwa trzy miesiące do czasu debiutu karty i aplikacji Twisto w Polsce.

Aplikacja Twisto ma łączyć w sobie funkcje karty debetowej i kredytowej. Użytkownik sam decyduje jak zapłaci za zakupy – własnymi pieniędzmi czy z dostępnego limitu kredytowego. Większe wydatki można rozłożyć na raty z poziomu aplikacji.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

twisto-wprowadza-produkty-rosnie-konkurent-revoluta