Na razie fintech wprowadził bezpłatny kredyt odnawialny Twisto Free (dostępny za pośrednictwem strony internetowej). Finansowanie jest bezpłatne na 45 dni – w tym okresie klient może spłacić kredyt nie ponosząc żadnych kosztów. Od początku swojej działalności w Polsce Twisto oferuje użytkownikom odroczone płatności.

Prawdziwy przełom ma nadejść w październiku, kiedy to czeska spółka wprowadzi na polski rynek swój flagowy produkt – wspomnianą kartę wielowalutową z aplikacją mobilną. Na razie ruszyła rejestracja, a na nowe produkty można się zapisywać na stronie twistuj.pl.

Pierwsze 3 tys. użytkowników, którzy przejdą proces rejestracji otrzyma konto premium w aplikacji Twisto na rok za darmo oraz kartę Twisto z limitowanej, numerowanej edycji. Udział w rejestracji jest warunkiem startu w rywalizacji o Teslę Model 3 (na kwartał) oraz iPhone’y Xs i Apple Watche. Gra o nagrody rzeczowe potrwa trzy miesiące do czasu debiutu karty i aplikacji Twisto w Polsce.

Aplikacja Twisto ma łączyć w sobie funkcje karty debetowej i kredytowej. Użytkownik sam decyduje jak zapłaci za zakupy – własnymi pieniędzmi czy z dostępnego limitu kredytowego. Większe wydatki można rozłożyć na raty z poziomu aplikacji.