Click&Go to irlandzkie biuro podróży, które działa w modelu TravelTech, wykorzystując nowe technologię i tak zwane dynamiczne pakietowanie. Umożliwia ono dopasowanie wyjazdu do indywidualnych potrzeb klienta. Właśnie dzięki temu polski oddział, mimo niedługiego stażu zaskarbił już sobie wielu stałych klientów.

Dynamiczne pakietowanie pozwala na wybranie różnych usług (przelotów, pokoju w hotelu, wyżywienia czy transferu) w jednym miejscu – jest to bardzo wygodne, ponieważ całość stanowi część jednego pakietu, objętego jednym numerem rezerwacji. Za wycieczkę zapłacimy przy pomocy PayU, BLIKA, lub korzystając z karty płatniczej. Cały proces rezerwacji można przeprowadzić przez Internet o dowolnej porze.

Click&Go zaoferuje wycieczki do Disneyland Paris

Paryski Disneyland to kierunek uwielbiany przez dzieci i dorosłych. Na miejscu czekają atrakcje dla osób w każdym wieku. W ofercie znajdują się bajkowe hotele znajdujące się na terenie parku (bilety wstępu wliczone w cenę), a także hotele partnerskie położone w bliskiej odległości, z których dostaniemy się do parku w kilka minut komfortowym autobusem. Zarezerwuj swój wyjazd do Disneyland Paris z Click&Go do 1 października, wybierz hotel Disneya i skorzystaj z oferty specjalnej: do 25% rabatu oraz pakiet śniadań i obiadokolacji gratis.

Disneyland Paris to miejsce, gdzie możemy przenieść się w świat bohaterów Disneya, i poczuć że magia kina staje się rzeczywistością. Na odwiedzających czekają dwa parki rozrywki; Park Disneyland z pięcioma magicznymi krainami, dzięki którym poznamy klimat amerykańskich miasteczek (Main Street, U.S.A.®) oraz Park Walt Disney Studios. Na stronie Click&Go znajdziecie dokładne informacje o parku, kalendarz najniższych cen a także informacje o ofertach specjalnych oraz biletach wstępu

– Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z tak znaną marką jak Disneyland® Paris. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania technologiczne przyczynią się do wzrostu sprzedaży Disneyland® Paris w Polsce. Najważniejsze jednak jest to, że nasi wspólni Klienci będą mogli rezerwować wyjazdy do najpopularniejszego parku rozrywki w Europie znacznie szybciej i łatwiej niż dotychczas. – komentuje Michał Głowa, Country Manager w Click&Go Polska.

infografika Disneyland Click&Go