Partner serwisu Visa dla biznesu

Uber Eats debiutuje w Szczecinie i Białymstoku

Fintek
Fintek
#Uber Eats
Opublikowano: 28 października 2019, 15:19 Aktualizacja: 28 października 2019, 15:20

Uber Eats debiutuje dziś w Białymstoku i Szczecinie. Tym samym, do platformy dołącza blisko 100 nowych restauracji, a zamówienia mogą już składać mieszkańcy 16 miast. Na start przewidziano kolejne promocje dla użytkowników.

Uber Eats debiutuje w Szczecinie i Białymstoku

W celu skorzystania ze specjalnej zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia w dwóch miastach trzeba mieć zainstalowaną na swoim smartfonie aplikację Uber Eats. Następnie, w zakładce „Promocje” należy wpisać jeden z kodów promocyjnych, dostępnych dla każdego z miast. Kody obowiązują do 23.12.2019 r.:

  • Białystok – BIALYSTOK3X15
  • Szczecin – SZCZECIN3X15

Uber Eats kontynuuje ekspansję w Polsce

Osoby korzystające z Uber Eats po raz pierwszy mogą składać zamówienia z 50 restauracji w Białymstoku oraz z 40 lokali w Szczecinie, serwujących dania zróżnicowanych kuchni. W menu restauracji w Białymstoku i Szczecinie znajdują się zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej, dania dostępne wyłącznie w tych miastach, jak również potrawy znane na całym świecie, takie jak pizza, sushi czy burgery.

– Jeszcze w połowie października informowaliśmy o dołączeniu do naszej platformy nowych restauracji na południu Polski, czyli w Gliwicach i Sosnowcu, a już dzisiaj podkreślamy swoją obecność na północy kraju – w Białymstoku i Szczecinie. W niespełna 1,5 tygodnia Uber Eats stał się potencjalnie dostępny dla ponad miliona Polaków. Wierzymy, że każdy znajdzie dania odpowiadające swoim gustom kulinarnym – mówi Jakub Pietraszek, General Manager w Uber Eats Polska.

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Dzisiaj jest dostępny w 16 lokalizacjach w Polsce. Oprócz stolicy, Białegostoku i Szczecina, które dołączają właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice i Sosnowiec. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

uber-eats-debiutuje-szczecinie-bialymstoku