Warto wspomnieć, że nieco ponad dwa lata temu do Radomia dotarł Uber Eats, teraz przyszedł czas na uruchomienie platformy do zamawiania przejazdów. W tym roku usługa ta wystartowała w kolejnych polskich miastach: w Bydgoszczy oraz Rzeszowie.

Uber udostępnia promocję na start w Radomiu

Użytkownicy popularnej aplikacji do zamawiania przewozów zawsze wiedzą ile zapłacą za przejazd, zanim jeszcze wsiądą do pojazdu. Miłym zaskoczeniem jest, gdy spodziewając się standardowej kwoty nagle mamy możliwość zaoszczędzenia połowy kwoty, czyż nie?

Na rozpoczęcie działania swojej usługi w Radomiu, Uber przygotował kilka promocji, dzięki którym mieszkańcy mogą lepiej zapoznać się z usługami oferowanymi w aplikacji przewoźnika. Co możemy zyskać?

Promocja obejmuje dwa kody, które możemy wpisać w aplikacji na naszych smartfonach. Dla przykładu, wpisując kod „WITAJRADOM”, nowi użytkownicy mogą zaoszczędzić aż 100 zł podczas 5 pierwszych przejazdów. Promocja upoważnia łącznie do 5 darmowych przejazdów, które nie przekroczą każdorazowo 20 złotych każdy.

Z kolei wpisując kod „KochamRadom3x50”, mieszkańcy mogą skorzystać z 50% upustu na trzy przejazdy, przy czym maksymalna wartość zniżki dla każdego z przejazdów wynosi 10 zł. Cała oferta specjalna obowiązuje od 22 do 27 marca 2022 roku.

Jak wprowadzić kod w aplikacji Uber?

1. Najpierw należy uruchomić aplikację.

2. Otworzyć zakładkę Portfel.

3. Kliknąć znajdujący się na samym dole przycisk: “Dodaj kod promocyjny”

4. Wpisać w polu jeden z powyższych kodów.

3. Ustawić miejsce docelowe.

4. Ustawić miejsce odbioru.

5. Zamówić przejazd.