W celu zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego należy zalogować się do systemu bankowości internetowej Alior Online lub mobilnej Alior Mobile. Oferta ubezpieczenia znajduje się w sekcji „Oferty” w zakładce „Ubezpieczenia”.

Chcąc poznać cenę polisy należy podać numer rejestracyjny pojazdu oraz dwie/trzy informacje o pojeździe i sposobie jego użytkowania.

Ubezpieczenie od LINK4 w Alior Banku

Klienci Alior Banku mogą dopasować zaproponowane w aplikacji warianty oferty do swoich potrzeb. Dostępny jest wybór ubezpieczeń dodatkowych takich jak assistance, ubezpieczenie szyb, kluczyków czy NNW.

Osoby, które zakupią polisę, same decydują, w jaki sposób oraz w jakim terminie opłacą składkę. Komplet dokumentów ubezpieczeniowych dostarczany jest na wskazany adres mailowy.

Promocja na start

Kupując swoje pierwsze ubezpieczenie od LINK4 za pośrednictwem kanałów cyfrowych klienci banku zyskują zniżkę do 13 proc. wartości składki.

Dodatkowo przy zakupie ubezpieczenia kanałem internetowym lub mobilnym dostępna jest nagroda w postaci eBonu na zakupy do wszystkich sklepów sieci Biedronka. Wysokość eBonu zależy od rodzaju zakupionej polisy: 50 zł za zakup ubezpieczenia OC lub 100 zł za zakup ubezpieczenia OC/AC.

Promocja trwa od 27.09.2021 do 31.12.2021 r.

Alior Bank stawia na rozwój kanałów zdalnych, zapowiedź promowania usług dodanych (VAS) dostępnych w Alior Online oraz Alior Mobile pojawiła się w sierpniu br.