Bank BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym MediaMarkt kredyt ratalny oraz możliwość jego ubezpieczenia i dokupienia pakietu usług bankowych. Do wyboru jest pakiet standard albo premium plus. W tym drugim wariancie dla klienta aktywowana jest usługa Alerty BIK – ochrona przed wyłudzeniem kredytów i pożyczek na nasze dane.

BNP Paribas nawiązuje współpracę z MediaMarkt

– Współpraca z MediaMarkt jest kolejnym krokiem wzmacniającym naszą obecność na rynku usług finansowych dla konsumentów w Polsce. Oferta BNP Paribas dla klientów sklepu to nie tylko kredyt ratalny i jego ubezpieczenie. Wychodzimy z nowymi propozycjami, wykraczającymi poza standardowe produkty finansowe oferowane w ramach tego typu partnerstwa. Kolejne rozwiązania są w przygotowaniu – mówi Rafał Makowski, Dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży Consumer Finance w Banku BNP Paribas.

MediaMarkt, który dysponuje siecią blisko 90 sklepów stacjonarnych w największych miastach w Polsce oraz prowadzi sklep internetowy, jest jednym z liderów dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie. BNP Paribas jest jego partnerem strategicznym w Niemczech, Portugalii i we Włoszech.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy także o wejściu MediaMarkt na platformę Allegro. Początkowo w serwisie pojawiło się około 2 tys. ofert sprzętu i akcesoriów elektronicznych. Z kolei w lutym sieć sklepów MediaMarkt udostępniła klientom dostawy tego samego dnia, dzięki czemu produkty można otrzymać w ciągu kilku godzin od ich zamówienia.