Odkąd Uber Eats po raz pierwszy pojawił się w Polsce, użytkownicy mogli opłacać swoje zamówienia za pośrednictwem płatności online, karty podpiętej do aplikacji lub bezpośrednio gotówką przy odbiorze. Teraz Uber Eats nawiązał współpracę z operatorem systemu BLIK, aby udostępnić nowy sposób płatności.

BLIK dostępny w Uber Eats

Poprzez nawiązanie współpracy z Uber Eats, lokale mogą między innymi powiększyć swoją bazę klientów i rozwinąć swoją ofertę o płatności online, które często mogą nie być oferowane na miejscu. Dodatkowo Uber Eats oferuje użytkownikom, którzy skorzystają z BLIKA specjalną promocję na darmową dostawę, dzięki której wiele lokali będzie mogło skorzystać ze zwiększonego popytu na zamówienia – czytamy w komunikacie.

Promocja na darmową dostawę obowiązuje od 15.01.2021 do  17.01.2021 r. przy zamówieniach za min. 40 złotych. Aby skorzystać z tej opcji, należy wpisać kod BLIK w zakładce „Promocje” w aplikacji.

Obecnie Uber Eats jest dostępny w 37 miastach w Polsce. Z usługi korzysta już ponad 2 miliony użytkowników. Tylko w tym roku platforma została udostępniona w 18 nowych lokalizacjach w Polsce.