Możliwość zrealizowania kart i kuponów Sodexo w sklepach Żabka Polska to ważna informacja zarówno dla osób nagrodzonych w programach wsparcia sprzedaży (konkursach, loteriach, programach lojalnościowy), jak i dla pracowników docenionych dodatkowymi środkami w formie benefitu.

Sodexo nawiązuje współpracę z siecią Żabka

Dzięki współpracy z siecią sklepów Żabka sieć akceptacji Sodexo powiększyła się o 9,4 tys. kolejnych punktów. Dziś Sodexo to 2 miliony aktywnych użytkowników i ponad 2 miliony transakcji, które są realizowane przez użytkowników kart.

W komunikacie prasowym czytamy, że dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest wyszukiwarka punktów akceptujących karty Sodexo. To rozwiązanie ma pozwalać na szybkie sprawdzenie, w których sklepach można zrealizować otrzymane środki.

Kilka dni temu pisaliśmy o nowości oferowanej przez Żabkę w Krakowie – chodzi o możliwość zamówienia ciepłych przekąsek za pomocą aplikacji Żabka Jush. Dzięki temu można zamawiać między innymi popularne hot-dogi. Przekąski można zamawiać nie tylko do domu, ale także w plener.

Sieć sklepów rozwija także swoje nowe placówki Żabka Nano – taki sklep pojawi się w jednym z poznańskich szpitali. To jak do tej pory najmniejsza autonomiczna placówka sieci – powierzchnia sali sprzedaży wynosi 16 m2. Sklep zostanie otwarty w drugim kwartale tego roku.