Walutomat w ciągu 13 lat istnienia zdobył ponad 530 tys. klientów. Jego użytkownicy wygenerowali ponad 115 mld złotych obrotu od początku działania serwisu. Oprócz wymiany walut online, platforma oferuje również przelewy zagraniczne do 50 krajów, natychmiastowe przelewy w euro SEPA Instant oraz Open API dla biznesu.

Serwis Walutomat świętuje 13. urodziny

Akcja urodzinowa Walutomatu ma zachęcić użytkowników do korzystania z aplikacji mobilnej oraz mobilnej autoryzacji. W konkursie „Wymieniam mobilnie” dla klientów serwisu do zdobycia jest 200 nagród po 40 zł. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wymienić minimum 700 jednostek USD/EUR/GBP/CHF poprzez „Wymiana w portfelu” w aplikacji mobilnej.

Walutomat przygotował także promocję dla nowych użytkowników. W jej ramach rozda bony do Empiku na kwotę 40 zł. Nagrodę otrzyma pierwszych 200 osób którzy zarejestrują się poprzez formularz akcji  i skorzystają z wymiany zakupu/sprzedaży walut o równowartości minimum 700 jednostek EUR/USD/GBP/CHF.

Dodatkowo uczestnik akcji urodzinowej Walutomatu może zawalczyć o nagrodę specjalną, czyli bon o wartości 3 tys. zł do Wakacje.pl. W tym przypadku należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Co oznacza dla Ciebie bycie mobilnym?”.

– W tym roku postanowiliśmy zorganizować akcje dla kilku grup docelowych. W konkursie urodzinowym dla klientów nagradzamy ich za wymiany walut poprzez aplikację mobilną. Nowi klienci mogą skorzystać z promocji, w której po rejestracji i wymianie 700 jednostek waluty otrzymują bon do Empiku oraz możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną. Nie zapomnieliśmy również o osobnym konkursie dla naszych fanów na Facebooku – mówi Magdalena Jasnoch, Head of Marketing & PR Walutomatu.