Naklejki można umieścić na dowolnym gadżecie i płacić nimi tak jak płacimy kartą płatniczą. Mogą one znaleźć się na telefonie (jeżeli na przykład nasz smartfon nie posiada NFC), na portfelu, czy na breloczku od kluczy. Wystarczy zbliżyć naklejkę do terminala i gotowe. Przy kwotach do 50 zł nie trzeba podawać PIN-u.

Bank Pocztowy czyni ewidentne kroki w stronę mobilności. Ostatnio pisaliśmy o wprowadzeniu nowych rachunków, których prowadzenie jest darmowe przy dokonywaniu płatności kartą. Naklejki to kolejny element gonienia konkurencji, która nieco odjechała Pocztowemu.

Uzupełnienie oferty Banku Pocztowego

Nowe w ofercie Banku Pocztowego Naklejki płatnicze stanowią uzupełnienie oferty kartowej Banku. Naklejka może zostać wydana do nowych w ofercie Banku: Bliskiego Konta Pocztowego oraz Pocztowego Konta Bez Ograniczeń, ale także wciąż obsługiwanych kont wycofanych z oferty (Standard, ZawszeDarmowe).

Klienci, którzy do końca 2017 r. zdecydują się na zamówienie Naklejki płatniczej MasterCard  w ramach promocji otrzymają zwrot kwoty 10 zł za jej wydanie. Miesięczna opłata za korzystanie z Naklejki to 0,99 zł.

– Przekonujemy naszych Klientów do korzystania z bezpiecznych płatności bezgotówkowych z użyciem karty do konta, a teraz także Naklejki płatniczej. Program „Same Korzyści” powalający na uzyskanie do 200 zł miesięcznie zwrotu w 2017 r. może stanowić dodatkową zachętę mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

Przystępując do Programu „Same Korzyści” posiadacze kont w Banku Pocztowym mogą uzyskać 5% zwrotu kwoty płatności dokonanych kartą do konta lub Naklejką płatniczą w jednej z trzech kategorii do wyboru: zdrowie, kultura, sport i rekreacja. Dzięki Programowi, na konto Klientów co miesiąc może trafić zwrot w wysokości do 20 zł, łącznie do 200 zł w 2017 r.