Shoper pomaga także sprzedawcom reklamować się na TikToku. Dzięki nowej usłudze TikTok Ads Shoper, sprzedawcy mogą prowadzić działania reklamowe w najszybciej rosnącej aplikacji na świecie. Platforma e-commerce oferowana jest obecnie w modelu subskrypcyjnym.

Shoper Przesyłki mają ułatwić pracę sprzedawcy

Nowa usługa pozwala użytkownikowi platformy na nadawanie paczek bezpośrednio z panelu administracyjnego sklepu. Wysyłka zamówień do klientów to jedno z najbardziej czasochłonnych zajęć w codziennej pracy sprzedawcy internetowego. Właśnie dlatego Shoper spodziewa się dużego zainteresowania swoim produktem.

Nowa usługa jest już dostępna dla wszystkich sklepów Shoper. Sprzedawcy zyskali tym samym wbudowaną w panel sklepu bezpłatną integrację z najpopularniejszymi firmami kurierskimi oraz punktami odbioru paczek w Polsce.

Shoper Przesyłki jest dostępne od razu po założeniu bezpłatnego konta. Nie ma tu konieczności oczekiwania na weryfikację opóźniającej sprzedaż. Co więcej, dzięki połączeniu usługi Shoper Przesyłki z panelem, formularze do wysyłki uzupełniają się automatycznie. Nie trzeba już wprowadzać informacji ręcznie. Wygodną opcją zdaje się być także możliwość tworzenia gotowych szablonów przesyłek. W nowej usłudze od Shopera użytkownik może ustalić wymiar swoich paczek, czy określić charakter danych nadawcy.

— Co ważne, usługa będzie na bieżąco rozwijana i już niebawem pojawią się m.in. możliwość zbiorczego nadawania przesyłek za pomocą multiakcji. Wprowadzimy także anulowanie błędnie wygenerowanych zleceń oraz funkcjonalności, które z czasem pozwolą na znaczną automatyzację procesów zarządzania przesyłkami w sklepie. Zadbamy również o szeroki wybór opcji i form dostawy oraz o atrakcyjne ceny, które pozwolą na obniżenie kosztów przesyłek dla końcowego klienta – dodaje Krzysztof Kaczmarek, Head of Ecommerce Logistics w Shoper.

Shoper Przesyłki to już kolejna z dodanych już nowych funkcjonalności, udostępnionych na platformie Shoper w 2022 roku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Shoper pojawiły się m.in. usługi finansowania, program do obsługi faktur i magazynu online oraz aplikacja do usprawniania obsługi klienta.