Współpraca z TikTokiem oferuje sklepom korzystającym z rozwiązań Shoper możliwość dotarcia do milionów nowych użytkowników. Daje tym samym jeszcze większe możliwości rozwoju sprzedaży w kanale social commerce, który odgrywa istotną rolę w handlu online – czytamy w komunikacie.

Sprzedawcy Shoper mogą reklamować się na TikToku

Za rozwój usługi reklamowej TikTok Ads odpowiadają specjaliści Shoper, którzy posiadają już status Partnera Premium od firmy Google oraz Meta Business Partner, dzięki prowadzeniu działań reklamowych na Facebooku i  Instagramie. TikTok Ads mają uzupełniać usługę świadczoną przez Shoper w obszarze marketingu internetowego.

– W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, by inwestować w budowę marki własnej i relacje z klientami, a co za tym idzie, być ze swoją ofertą wszędzie tam, gdzie są kupujący. TikTok jest czołową platformą do nagrywania i dzielenia się krótkimi filmami z użytkownikami na całym świecie. TikTok to także miejsce dla biznesu, w którym przedsiębiorcy mogą wykorzystywać unikalne formaty reklamowe i docierać ze swoją ofertą do milionów użytkowników – dodaje Edyta Pudłowska, Head of Marketing w Shoper.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Shoper zainwestuje ponad 6 mln złotych w nowe centra danych. Celem inwestycji jest dalsze zwiększanie mocy obliczeniowej platformy SaaS i zwiększenie bezpieczeństwa sieciowego. Z kolei na początku lutego spółka udostępniła usługę Shoper Connect. Usługa ma za zadanie usprawnić proces obsługi klienta poprzez stworzenie infolinii, która nie wymaga wsparcia ze strony IT.