Klienci Revolut na pierwszym europejskim rynku, w Irlandii, mogą zapisać się już na listę oczekujących na premierę nowego produktu ubezpieczeniowego, która nastąpi wiosną tego roku. Revolut Car Insurance kładzie nacisk na elastyczność i przejrzystą cenę, nawet o 30% niższą niż u kolejnego najtańszego dostawcy na rynku.

Ponadto, fintech zaoferuje uprawnionym klientom rabaty nawet do 25% jeśli wybiorą opcję Smart Driving, która poprzez łatwą instalację połączy się z ich samochodem.

Revolut wprowadza ubezpieczenia komunikacyjne w Europie

W przypadku klientów, którzy zdecydują się na opcję Smart Driving, Revolut wyceni koszt polisy indywidualnie, na podstawie ich stylu jazdy i zachowań za kierownicą. Dzięki temu, klienci korzystający z opcji Smart Driving, będą mieli szansę otrzymać co roku lepszą ofertę cenową polisy, niż pozostali klienci.

Revolut jako pierwszy dostawca na irlandzkim rynku, zaoferuje tak szybką, bo opartą na aplikacji, konfigurację polisy oraz cyfrowy onboarding – uprawnieni klienci otrzymają ofertę w mniej niż 5 minut, znacznie szybciej, niż aktualnie przyjęty rynkowy standard na irlandzkim rynku – czytamy w komunikacie.

Revolut Car Insurance to także elastyczne opcje płatności – miesięcznie lub za rok z góry, brak ukrytych opłat oraz możliwość bezpłatnego anulowania umowy przez klientów w dowolnym momencie jej trwania.

Klienci mogą skorzystać z następującego linku, by otwierając go na smartfonie zapisać się na listę oczekujących: https://revolut.com/app/car-insurance/waitlist