Nowa rzeczniczka związana jest z mBankiem i jego biurem prasowym od 2009 roku.  W tym czasie zajmowała się głównie komunikacją związaną  z bankowością detaliczną, płatnościami, bankowością mobilną  i bezpieczeństwem. W maja 2022 roku przeszła do zespołu komunikacji wewnętrznej.

Kinga Wojciechowska-Rulka

Kinga Wojciechowska–Rulka nową rzeczniczką prasową mBanku

Od 1 marca br. obejmuje stanowisko rzeczniczki prasowej mBanku i pokieruje wydziałem komunikacji korporacyjnej, który zajmuje się komunikacją z mediami, wewnętrzną oraz marketingiem treści.

Kinga Wojciechowska–Rulka jest absolwentką nauk politycznych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2007 r. związana z branżą komunikacji, a od 2009 r. z mBankiem. W biurze prasowym mBanku, oprócz Kingi Wojciechowskiej-Rulka, pracują Krzysztof Drozd, Emilia Kasperczak oraz Piotr Rutkowski, zastępca rzecznika prasowego.

Kilka tygodni temu mBank poinformował o zmianach, które zamierza wprowadzić w swoim serwisie transakcyjnym. Ma on w większym stopniu przypominać aplikację mobilną. Już w tamtym roku zmieniono wygląd ustawień w aplikacji mobilnej, a teraz są one dostosowywane do do serwisu transakcyjnego.