Zmiany personalne w Twisto

Agnieszka Jabłońska-Twaróg jest związana z Twisto od 2019 roku. Do tej pory zajmowała stanowisko dyrektora ds. komunikacji i odpowiadała za PR oraz komunikację czeskiego fintechu w Polsce. W tym czasie była odpowiedzialna za m.in. launch aplikacji i karty wielowalutowej Twisto na naszym rynku oraz realizację dwóch edycji największego badania UX dla e-commerce w Polsce – Koszyk roku.

Zmiany personalne w dziale PR fintechu Twisto

Do Twisto przeszła ze specjalizującej się w PR dla podmiotów finansowych agencji Clear Communication Group. Jako partner zarządzający (od sierpnia 2015 r.) zarządzała bieżącymi projektami agencji i pozyskiwała nowych klientów. Prowadziła szkolenia medialne (m.in. dla Deloitte, Deloitte Digital, PKP Cargo, PKL) oraz wspierała klientów w zakresie doradztwa w komunikacji kryzysowej.

Wcześniej pełniła rolę rzecznika prasowego i dyrektora Biura Ministra w Ministerstwie Skarbu Państwa. Przez ponad dwa lata była związana z telewizją Polsat, gdzie prowadziła serwisy informacyjne Polsat News oraz „Biznes Informacje” i program publicystyczny „Kto ma rację” w Polsat Biznes. Przez blisko dwa lata pracowała również jako dziennikarka ekonomiczna w „Pulsie Biznesu”. Wcześniej doświadczenie zdobywała m.in. w telewizji TVN24. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Pod koniec 2020 r. do zespołu Twisto dołączyła również Joanna Kasiedczak, która odpowiada m.in. za działania PR i social media w Polsce. Doświadczenie zdobywała m.in. w agencji marketingowej MBridge – Marketing Expert, w której jako PR Specialist była odpowiedzialna za komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firmy. Wcześniej przez blisko 2 lata realizowała działania z zakresu PR dla podmiotów finansowych m.in. Wonga, Santander Consumer Bank oraz KIR. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.