W komunikacie czytamy, że za kadencji Tomasza Masajło zwiększyły się przychody spółki i świadomość marki, rozwijając ofertę produktową obejmującą dzisiaj porównywarki ubezpieczeniowe, finansowe oraz telekomunikacyjne.

Bartosz Niewiadomski nowym prezesem Rankomat.pl

Na miejsce Tomasza Masajło zatrudniony zostanie Bartosz Niewiadomski (zdjęcie główne), menedżer z doświadczeniem w branży finansowej. Bartosz dołączył do zespołu rankomat.pl w marcu i zacznie pełnić obowiązki prezesa zarządu w najbliższych tygodniach.

Bartosz Niewiadomski posiada doświadczenie w obszarze zarządzania i marketingu zdobyte zarówno w sektorze ubezpieczeniowym (Aviva), jak i pośrednictwa finansowego (Expander). Przez wiele lat pracował również jako CMO w firmach z sektora FMCG (m.in. Bakalland i Mieszko).

– Jestem podekscytowany możliwością pracy z zespołem rankomat.pl i kontynuowania budowania naszej pozycji na rynku. Dziękuję Tomaszowi Masajło za jego dotychczasową pracę i jestem gotowy na wyzwania, jakie przyniesie mi nowa rola – mówi Bartosz Niewiadomski.

Ostatnio pisaliśmy, że rankomat.pl zoptymalizował swój kalkulator polis komunikacyjnych. Teraz klienci otrzymają dostęp do ofert polis OC i AC bez konieczności odpowiedzi na dodatkowe pytania. Wystarczy, że podadzą kilka kluczowych danych w tym np. numer rejestracyjny pojazdu właściciela.