Partner serwisu Visa dla biznesu

100 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. Bank oferuje 3 proc. w skali roku na rachunku

Fintek
Fintek
#Fintech#Pekao S.A
Opublikowano: 10 lipca 2019, 16:54 Aktualizacja: 11 lipca 2019, 10:22

Nowi i starzy klienci Banku Pekao S.A mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej – 3 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy. Ponadto bank wypłaci 100 zł premii klientom, którzy otworzą Konto Przekorzystne.

Nowi klienci Banku Pekao S.A. otrzymają 100 zł premii, jeśli założą Konto Przekorzystne do końca lipca. (Bonus zostanie wypłacony osobom, które w okresie 1.07.2018-13.06.2019 nie były związane z bankiem). Dodatkowo należy spełnić dwa proste warunki – zapewnić regularne comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości min. 500 zł oraz zrealizować przynajmniej jedną transakcję kartą rewolucyjną do tego konta lub aplikacją PeoPay, co zwalnia z opłat za rachunek i za kartę debetową.

Załóż konto, Sprawdź ofertę

Dla klientów podróżujących ciekawym rozwiązaniem może być, wydawana do Konta Przekorzystnego Karta rewolucyjna. Pisaliśmy o niej na Fintek.pl – to nowy produkt Pekao S.A, który pozwala wygodnie płacić za granicą prosto z konta w złotówkach, bez konieczności przewalutowania i z gwarancją niskich kursów.

Oferta Pekao została przygotowana z myślą o wszystkich klientach. Z promocji mogą skorzystać osoby, których średnie miesięczne saldo oszczędności w Banku Pekao S.A. w okresie 1.07.2018-31.05.2019 r. było mniejsze niż 50 zł. Bank oferuje 3 proc. w skali roku przez 180 dni odpowiednio do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym dla posiadaczy Konta Przekorzystnego lub do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Premium dla posiadaczy Konta Świat Premium.

Nie pozwól by inflacja zżarła oszczędności

W pierwszym kwartale 2019 roku w Banku Pekao S.A wzrost depozytów detalicznych w stosunku do analogicznego okresu 2018 roku wyniósł 13,4%. Oszczędzanie Polaków już od kilku lat wykazuje wyraźne tendencje wzrostowe. Stale rośnie też zainteresowanie klientów indywidualnych oszczędzaniem na kontach oszczędnościowych. Bank Pekao S.A przewiduje, że dynamika przyrostu oszczędności gospodarstw domowych będzie nadal kontynuowana napoziomie zbliżonym do 8% rocznie.

Polacy coraz lepiej radzą sobie z oszczędzaniem. Sprzyja temu dobra koniunktura konsumencka. Nie ma w tym specjalnie nic dziwnego – rosnące dochody gospodarstw domowych pozwalają na odłożenie większych kwot. Niestety, większość Polaków oszczędza pieniądze wkładając je do szuflady lub trzymając je na nieoprocentowanych ROR-ach. W czasach podwyższonej inflacji (2,6%) oznacza to, że gromadzone oszczędności po prostu tracą na wartości.

Co zrobić by nie tracić? Oczywiście oszczędności można zainwestować, otworzyć lokatę lub chociaż trzymać je na oprocentowanym rachunku oszczędnościowym. Wybierając to ostatnie wcale nie trzeba rezygnować zwydatków na przyjemności.

Atrakcyjne Konto Przekorzystne z Kartą rewolucyjną

– Konta Oszczędnościowe w Banku Pekao S.A., oprócz swojego atrakcyjnego oprocentowania, wyróżniają się na tle konkurencji nielimitowanym dostępem do bezpłatnych przelewów przez aplikację mobilną PeoPay. Teraz posiadacze rachunków oszczędnościowych mogą skorzystać także z przygotowanej specjalnie dla nich oferty i otrzymać atrakcyjne 3 proc. w skali roku przez 6 miesięcy. Chcemy w ten sposób pokazać klientom, jakie korzyści przynosi oszczędzanie i zachęcić do regularnego odkładania pieniędzy na przyszłość. Dodatkowo po otwarciu konta osobistego klienci otrzymują nagrodę w wysokości 100 zł– mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

100-zl-premii-za-zalozenie-konta-w-banku-pekao-s-a-do-tego-3-proc-w-skali-roku-na-rachunku