Partner serwisu Visa dla biznesu

2 mln zł wpłat na WOŚP przez terminale płatnicze

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 15 stycznia 2020, 17:25 Aktualizacja: 15 stycznia 2020, 17:25

Darczyńcy wpłacili ponad 2 mln zł przez terminale płatnicze Polcard oraz przez telefon i internet!

First Data WOSP

Wysokość wpłat kartą podczas 28. Finału WOŚP:

  • W terminalach: 2 023 442,00 zł
  • Przez internet: 118 438,60 zł
  • Przez telefon: 1 000,65 zł
  • Razem: 2 142 881,25 zł

First Data Polska od trzech lat we współpracy z mBankiem dostarcza terminale płatnicze Polcard, które otrzymują wolontariusze WOŚP oraz oddziały mBanku. W tym roku na rzecz Orkiestry pracowało 809 specjalnie przygotowanych na potrzeby zbiórki terminali Polcard, o 69 więcej niż przed rokiem.

Krzysztof Polończyk, prezes zarządu First Data w Polsce, poinformował o bardzo dużym wzroście wpłat przy użyciu terminali – kwota wzrosła o niemal połowę.

Wielkie dzięki dla wszystkich bezgotówkowców

– Wpłaty bezgotówkowe także pokazały, jak bardzo w czasie Finału udało nam się złapać wiatr w żagle! Tak więc również dzięki ogromnej hojności ludzi otwartych na najnowsze rozwiązania zebraliśmy bardzo dużo pieniędzy na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej – mówi Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP. – Korzystając z możliwości szybkich wpłat na WOŚP możemy grać jeszcze głośniej i skuteczniej. Wielkie dzięki dla wszystkich bezgotówkowców za to, że możemy na Was liczyć nie tylko w czasie Finału, ale przez cały rok!

Możliwość wspierania Orkiestry poprzez płatności kartą przez internet jest dostępna przez cały rok na stronie Fundacji pod adresem: wplacam.wosp.org.pl.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

2-mln-zl-wplat-na-wosp-przez-terminale-platnicze