Partner serwisu Visa dla biznesu

300 zł w prezencie i prowizja 0% – nowa oferta pożyczki Banku Pekao

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 8 listopada 2019, 11:16 Aktualizacja: 8 listopada 2019, 13:28

Bank Pekao wprowadza nową ofertę pożyczki. Klienci mogą liczyć na 300 zł w prezencie oraz prowizję 0%. Oferta jest wsparta kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi”.

Bank Pekao udostępnia 15 mld zł na gwarancje kredytowe dla firm

Nowa oferta skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają innych pożyczek w Banku Pekao. Osoby, które chcą skorzystać z oferty promocyjnej, mogą starać się o środki w wysokości od 10 000 zł na okres poniżej 36 miesięcy. Wnioski o udzielenie pożyczki można składać do 6 stycznia 2020 roku w oddziałach banku, w bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Klienci, którym zostaną wypłacone środki pożyczki, otrzymają dodatkowy bonus w wysokości 300 zł z terminem realizacji w ciągu miesiąca od wypłaty pożyczki.

Odważ się spełniać marzenia z pożyczką Banku Pekao

Wraz z nową ofertą pożyczki Bank Pekao rusza z kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi”. Tym razem do grona odważnych ambasadorów banku dołączyła Miłka Raulin, która w 2018 roku, jako najmłodsza Polka, zdobyła Koronę Ziemi. Wcześniej podobna kampania banku promowała kartę rewolucyjną – czyli konkurencję dla Revoluta.

Kampania reklamowa, wspierająca nową ofertę Banku Pekao wystartowała 4 listopada bieżącego roku. Reklamy pojawią się w telewizji, Internecie i mediach społecznościowych. Będzie je można zobaczyć także w kinach, supermarketach, na bankomatach sieci Euronet oraz w placówkach Banku Pekao. Kampania w mediach potrwa do końca grudnia 2019 r.

Bank Pekao ma już 1,6 mln aktywnych klientów mobilnych. W III kwartale bieżącego roku coraz większym zainteresowaniem cieszyło się także otwieranie rachunków za pomocą selfie. Dzięki temu, w minionym kwartale nowe konta zainicjowane w kanałach zdalnych stanowiły okresowo nawet 20% wszystkich nowo zakładanych rachunków.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

300-zl-w-prezencie-i-prowizja-0-nowa-oferta-pozyczki-banku-pekao