Partner serwisu Visa dla biznesu

300 zł w prezencie i prowizja 0% – nowa oferta pożyczki Banku Pekao

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 8 listopada 2019, 11:16 Aktualizacja: 8 listopada 2019, 13:28

Bank Pekao wprowadza nową ofertę pożyczki. Klienci mogą liczyć na 300 zł w prezencie oraz prowizję 0%. Oferta jest wsparta kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi”.

Nowa oferta skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają innych pożyczek w Banku Pekao. Osoby, które chcą skorzystać z oferty promocyjnej, mogą starać się o środki w wysokości od 10 000 zł na okres poniżej 36 miesięcy. Wnioski o udzielenie pożyczki można składać do 6 stycznia 2020 roku w oddziałach banku, w bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Klienci, którym zostaną wypłacone środki pożyczki, otrzymają dodatkowy bonus w wysokości 300 zł z terminem realizacji w ciągu miesiąca od wypłaty pożyczki.

Odważ się spełniać marzenia z pożyczką Banku Pekao

Wraz z nową ofertą pożyczki Bank Pekao rusza z kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi”. Tym razem do grona odważnych ambasadorów banku dołączyła Miłka Raulin, która w 2018 roku, jako najmłodsza Polka, zdobyła Koronę Ziemi. Wcześniej podobna kampania banku promowała kartę rewolucyjną – czyli konkurencję dla Revoluta.

Kampania reklamowa, wspierająca nową ofertę Banku Pekao wystartowała 4 listopada bieżącego roku. Reklamy pojawią się w telewizji, Internecie i mediach społecznościowych. Będzie je można zobaczyć także w kinach, supermarketach, na bankomatach sieci Euronet oraz w placówkach Banku Pekao. Kampania w mediach potrwa do końca grudnia 2019 r.

Bank Pekao ma już 1,6 mln aktywnych klientów mobilnych. W III kwartale bieżącego roku coraz większym zainteresowaniem cieszyło się także otwieranie rachunków za pomocą selfie. Dzięki temu, w minionym kwartale nowe konta zainicjowane w kanałach zdalnych stanowiły okresowo nawet 20% wszystkich nowo zakładanych rachunków.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

300-zl-w-prezencie-i-prowizja-0-nowa-oferta-pozyczki-banku-pekao