Podczas 13 i 14 czerwca w Krakowie wystartuje nowy ekosystem Polski 4.0. Zawiążą się nowe sojusze i zrodzą globalne idee biznesu, który jest oparty o nowe technologie. Wydarzenie jest w całości poświęcone przyszłości gospodarki opartej o rewolucję cyfrową.

Czego możemy się spodziewać na tegorocznym Impact’18?

Szczegółowa agenda wszystkich wystąpień znajduje się pod tym linkiem. Podczas tegorocznej edycji Impact pojawią się m.in. Håkan Agnevall, prezes CEO Volvo Buses, Roy O’Connor SVP, szef medyczny Pfizera, korporacji, która przeznacza na badania i rozwój 8 mld USD rocznie, Ronad Park, wiceprezes Roche budżetującej 9 mld USD na R&D rocznie, Christian Levin, wiceprezes Scanii czy Peter Carlsson, budujący Northvolt największą w Europie fabrykę baterii z budżetem 4,5 mld EUR. Na scenach Impactu nie zabraknie również liderów naukowych renomowanych ośrodków, np. z CERN czy Fraunhofera.

Na scenie wystąpi również Sophie – humanoidalny robot, który uzmysławia siłę sztucznej inteligencji. Uczestnik Impact’18 może wybrać dowolną ścieżkę, która interesuje go najbardziej. Do wyboru ma: industry 4.0, fintech, science to business, digital state, biotechnology & digital health, transportation, energy & environment, retail & e-commerce.

/Asia Stankiewicz