Do oferty banku dołączyła pożyczka gotówkowa na nowych, atrakcyjnych warunkach. Aplikujący mogą skorzystać ze stałego oprocentowania w wysokości 6,7 proc. (RRSO 6,91%), jak również braku prowizji, dodatkowych kosztów, warunków czy ubezpieczeń. Cały proces od wniosku, przez podpisanie umowy, aż po wypłatę środków, jest w pełni zdalny.

W pełni cyfrowa pożyczka od Aion Banku

Dostępność oferty nie jest zależna od formy zatrudnienia czy branży w jakiej pracuje aplikujący, jego źródła dochodu czy wnioskowanej kwoty pożyczki. Dlatego z finansowania mogą skorzystać również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą czy freelancerzy.

Proces aplikacji o pożyczkę jest w pełni cyfrowy i można go przeprowadzić online, bez wychodzenia z domu. Wypłata środków na rachunek następuje nawet w 30 min. Użytkownik Aion Banku może wnioskować o kwotę do 90 000 zł z okresem spłaty do 96 miesięcy.

Jak aplikować o pożyczkę? Po uzupełnieniu danych w cyfrowym wniosku, na stronie internetowej banku, wydawana jest decyzja kredytowa. W ramach współpracy z Mastercard użytkownik może w łatwy sposób potwierdzić swój dochód, a weryfikacja tożsamości następuje również mobilnie, z użyciem smartfona.

Jak to wygląda w przypadku konkurencji? Revolut Bank oferuje limit kredytowy w wysokości 100 tys. PLN, a okres finansowania może wynieść 96 miesięcy.

Podobnie wygląda oferta Raiffeisen Digital Banku, którego aplikacja jest już dostępna dla użytkowników iOS.