Partner serwisuVisa dla biznesu

SuperVision FinTech Talks


Supervision FinTech Talks to cykl webinarów dla sektora fintech, w ramach którego eksperci z Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego spotkają się z uczestnikami rynku, by wspólnie omówić tematy regulacyjne, technologiczne oraz biznesowe dotyczące ekosystemu innowacji finansowych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Fintech Poland.
SuperVision Fintech Talks - obejrzyj wszystkie webinary
March 30, 2021, 4:52 PM

Kryptoaktywa i ich klasyfikacje. Chmura obliczeniowa - wizja strategiczna i wyzwania regulacyjne oraz testowanie otwartej bankowości Sandbox KNF. Nie ma co czekać - chcesz wiedzieć co na te tematy sądzą eksperci, to obejrzyj webinary z cyklu SuperVision FinTech Talks.

Regulacje prawne a rynek kryptoaktywów w Polsce
February 24, 2021, 4:20 PM

Kryptoaktywa – to temat, który nie schodzi obecnie z pierwszych stron gazet. Rozpala wyobraźnię, ale też jest pełen niejasności. Te rozwiewają eksperci, którzy postanowili poruszyć ten temat podczas webinaru z cyklu #SuperVision FinTech Talks.

Kryptoaktywa i ich klasyfikacja - kolejny webinar SuperVision FinTech Talks
February 9, 2021, 9:27 PM

Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejny webinar z cyklu #SuperVisionFinTechTalks. Eksperci będą rozmawiać o kryptoaktywach oraz ich klasyfikacji na potrzeby oferowania, sprzedaży i organizacji obrotu.

UKNF publikuje Q&A w sprawie stosowania chmury obliczeniowej
December 17, 2020, 4:58 PM

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego opublikował Q&A w zakresie stosowania się do wytycznych zawartych w tzw. komunikacie chmurowym.

Już dziś kolejny webinar Supervision FinTech Talks
November 30, 2020, 10:36 AM

Tym razem tematem przewodnim jest rola chmury obliczeniowej w branży #FinTech. Seria wydarzeń organizowania jest przez Fundację FinTech Poland i UKNF.