Partner serwisuVisa dla biznesu

SuperVision FinTech Talks


Supervision FinTech Talks to cykl webinarów dla sektora fintech, w ramach którego eksperci z Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego spotkają się z uczestnikami rynku, by wspólnie omówić tematy regulacyjne, technologiczne oraz biznesowe dotyczące ekosystemu innowacji finansowych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Fintech Poland.
Zdecentralizowane finanse. Wyzwania rynkowe i nadzorcze
20 kwietnia 2022, 06:00

Już dzisiaj o godzinie 11 Fundacja FinTech Poland i Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zapraszają na kolejny webinar z cyklu SuperVision FinTech Talks.

Kolejny webinar SuperVision FinTech Talks. O zdecentralizowanych finansach
14 kwietnia 2022, 06:00

Fundacja FinTech Poland i UKNF zapraszają na kolejny webinar z cyklu SuperVision FinTech Talks, którego tematem będą wyzwania rynkowe i nadzorcze DeFi.

SuperVision Fintech Talks. Obejrzyj webinar poświęcony sztucznej inteligencji
27 stycznia 2022, 13:01

W ramach panelu dyskusyjnego eksperci rozmawiali o wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) w sektorze finansowym.

AI w sektorze finansowym. Kolejny webinar SuperVision FinTech Talks
25 stycznia 2022, 12:42

Fundacja FinTech Poland i UKNF zapraszają na kolejny webinar z cyklu SuperVision FinTech Talks. Tym razem tematem przewodnim będzie wykorzystanie sztucznej inteligencji w sektorze finansowym.

Regulacje prawne a rynek kryptoaktywów w Polsce
24 lutego 2021, 16:20

Kryptoaktywa – to temat, który nie schodzi obecnie z pierwszych stron gazet. Rozpala wyobraźnię, ale też jest pełen niejasności. Te rozwiewają eksperci, którzy postanowili poruszyć ten temat podczas webinaru z cyklu #SuperVision FinTech Talks.