Partner serwisuVisa dla biznesu

SuperVision FinTech Talks


Supervision FinTech Talks to cykl webinarów dla sektora fintech, w ramach którego eksperci z Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego spotkają się z uczestnikami rynku, by wspólnie omówić tematy regulacyjne, technologiczne oraz biznesowe dotyczące ekosystemu innowacji finansowych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Fintech Poland.
SuperVision Fintech Talks - obejrzyj wszystkie webinary
30 marca 2021, 16:52

Kryptoaktywa i ich klasyfikacje. Chmura obliczeniowa - wizja strategiczna i wyzwania regulacyjne oraz testowanie otwartej bankowości Sandbox KNF. Nie ma co czekać - chcesz wiedzieć co na te tematy sądzą eksperci, to obejrzyj webinary z cyklu SuperVision FinTech Talks.

Regulacje prawne a rynek kryptoaktywów w Polsce
24 lutego 2021, 16:20

Kryptoaktywa – to temat, który nie schodzi obecnie z pierwszych stron gazet. Rozpala wyobraźnię, ale też jest pełen niejasności. Te rozwiewają eksperci, którzy postanowili poruszyć ten temat podczas webinaru z cyklu #SuperVision FinTech Talks.

Kryptoaktywa i ich klasyfikacja - kolejny webinar SuperVision FinTech Talks
9 lutego 2021, 21:27

Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejny webinar z cyklu #SuperVisionFinTechTalks. Eksperci będą rozmawiać o kryptoaktywach oraz ich klasyfikacji na potrzeby oferowania, sprzedaży i organizacji obrotu.

Już dziś kolejny webinar Supervision FinTech Talks
30 listopada 2020, 10:36

Tym razem tematem przewodnim jest rola chmury obliczeniowej w branży #FinTech. Seria wydarzeń organizowania jest przez Fundację FinTech Poland i UKNF.

SuperVision Fintech Talks – obejrzyj webinar
30 października 2020, 14:17

Pierwszy z cyklu webinarów SuperVision FinTech Talks już jest dostępny. Panel dyskusyjny dotyczył testowania otwartej bankowości – w tym prezentacji piaskownicy Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.