Partner serwisuVisa dla biznesu

Wirtualne kasy fiskalne


Wirtualne kasy fiskalne to kasy fiskalne online w formie oprogramowania. Aplikacja lub program może być wgrany na komputer lub urządzenie przenośne np. tablet lub smartfon.
E-paragon w smartfonie już działa. Aplikacja Spark dostępna jest na Androida i iOS
February 24, 2021, 3:49 PM

Platforma Detalistów we współpracy z firmą Novitus, wdrożyła aplikację Spark do obsługi e-paragonów. Pierwsi konsumenci już skorzystali z rozwiązania.

Paragon przyjdzie tylko SMS-em lub mailem. Jest projekt nowych przepisów
February 2, 2021, 4:42 PM

Do tej pory w sprzedaży nie było kas wirtualnych, a przepisy nie pozwalały na stosowanie wyłącznie e-paragonów w przypadku fizycznych kas rejestrujących online.

Uber ma już certyfikat na wirtualną kasę fiskalną
December 29, 2020, 3:21 PM

Uber otrzymał już certyfikat Głównego Urzędu Miar na swoja wirtualną kasę fiskalną. Parę dni temu certyfikat otrzymało także rozwiązanie Bolta.

Bolt ma już wirtualną kasę fiskalną
December 23, 2020, 11:55 AM

Bolt ma już eKasę, czyli wirtualną kasę fiskalną. Rozwiązanie stworzone przez Novitus uzyskało certyfikację Głównego Urzędu Miar. Mając eKasę oraz aplikację Bolt kierowcy nie muszą wyposażać swoich aut w taksometry i fizyczne kasy fiskalne.

iPOS stworzył kasę wirtualną na terminalu płatniczym
December 17, 2020, 5:19 PM

iPOS stworzył pierwszą na rynku kasę wirtualną na terminal płatniczy. W mobilnym rozwiązaniu pod nazwą iPOS pocket terminal zastąpi tradycyjną kasę rejestrującą.