Partner serwisuVisa dla biznesu

Wirtualne kasy fiskalne


Wirtualne kasy fiskalne to kasy fiskalne online w formie oprogramowania. Aplikacja lub program może być wgrany na komputer lub urządzenie przenośne np. tablet lub smartfon.
Uber ma już certyfikat na wirtualną kasę fiskalną
December 29, 2020, 3:21 PM

Uber otrzymał już certyfikat Głównego Urzędu Miar na swoja wirtualną kasę fiskalną. Parę dni temu certyfikat otrzymało także rozwiązanie Bolta.

Bolt ma już wirtualną kasę fiskalną
December 23, 2020, 11:55 AM

Bolt ma już eKasę, czyli wirtualną kasę fiskalną. Rozwiązanie stworzone przez Novitus uzyskało certyfikację Głównego Urzędu Miar. Mając eKasę oraz aplikację Bolt kierowcy nie muszą wyposażać swoich aut w taksometry i fizyczne kasy fiskalne.

iPOS stworzył kasę wirtualną na terminalu płatniczym
December 17, 2020, 5:19 PM

iPOS stworzył pierwszą na rynku kasę wirtualną na terminal płatniczy. W mobilnym rozwiązaniu pod nazwą iPOS pocket terminal zastąpi tradycyjną kasę rejestrującą.

Kasy wirtualne – rynek zweryfikuje obietnice
December 17, 2020, 2:30 PM

Zasadniczo innowacje witamy z otwartymi ramionami. Tak też jest z kasami wirtualnymi. Ale trzeba też zwracać uwagę na kwestie podatkowe.

Wirtualne kasy fiskalne chcą zrewolucjonizować rynek, ale proszą o czas
December 17, 2020, 2:30 PM

Wirtualna kasa fiskalna w modelu subskrypcyjnym – to innowacyjne podejście ma zrewolucjonizować rynek kas fiskalnych. Na początek produkt ma być skierowany do branży gastronomicznej.