Partner serwisu Visa dla biznesu

Aktywuj numer w Orange na kartę i zyskaj 100 złotych

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 3 kwietnia 2018, 11:19 Aktualizacja: 3 kwietnia 2018, 12:36

Orange rozdaje pieniądze. Każdy kto do 31 maja przeniesie numer do Orange na kartę lub aktywuje dowolny starter otrzyma 100 zł na rozmowy do wszystkich sieci.

W celu aktywowania bonusu należy wysłać darmowego SMS-a o treści BONUS na numer 815. Otrzymane 100 zł będzie ważne przez 30 dni.

100 złotych od Orange

Orange na kartę promocja 100 zł

O promocji poinformował na Twitterze rzecznik prasowy Orange Wojciech Jabczyński.

– Uwaga prepaidowcy, Jeżeli aktywujecie starter Orange Polska na kartę dostaniecie w prezencie 100 zł na rozmowy do wszystkich sieci. Żeby skorzystać wystarczy SMS o treści BONUS na numer 815. Promocja trwa do końca maja – napisał rzecznik Orange.

Promocja nie rzuca na kolana, ale może przekonać część klientów. Ten sposób przyciągania nowych użytkowników jest stosowany dość powszechnie. Ostatnio informowaliśmy o promocji Google Pay, w której można zyskać nawet 400 zł – za polecanie aplikacji znajomym. Oferta będzie ważna do 15 maja. W dużym skrócie polega to na tym, że za każde polecenie Google Pay otrzymamy 40 zł – apkę można polecić maksymalnie 10 znajomym.

W nawiązaniu do Orange wypada wspomnieć o niedawnych wynikach finansowych firmy. Pomimo, że spółka zanotowała 198 milionów złotych skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom spółki dominującej, to wizje na przyszłość telekomu są raczej pozytywne. Firma poradziła sobie z wieloma problemami, a wspomniany wynik daje szansę na ponowne wejście na ścieżkę wzrostu.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

aktywuj-numer-orange-karte-zyskaj-100