Partner serwisu Visa dla biznesu

Aktywuj numer w Orange na kartę i zyskaj 100 złotych

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 3 kwietnia 2018, 11:19 Aktualizacja: 3 kwietnia 2018, 12:36

Orange rozdaje pieniądze. Każdy kto do 31 maja przeniesie numer do Orange na kartę lub aktywuje dowolny starter otrzyma 100 zł na rozmowy do wszystkich sieci.

Orange Polska wprowadza karty eSIM. Na razie tylko dla posiadaczy nowych iPhone'ów

W celu aktywowania bonusu należy wysłać darmowego SMS-a o treści BONUS na numer 815. Otrzymane 100 zł będzie ważne przez 30 dni.

100 złotych od Orange

Orange na kartę promocja 100 zł

O promocji poinformował na Twitterze rzecznik prasowy Orange Wojciech Jabczyński.

– Uwaga prepaidowcy, Jeżeli aktywujecie starter Orange Polska na kartę dostaniecie w prezencie 100 zł na rozmowy do wszystkich sieci. Żeby skorzystać wystarczy SMS o treści BONUS na numer 815. Promocja trwa do końca maja – napisał rzecznik Orange.

Promocja nie rzuca na kolana, ale może przekonać część klientów. Ten sposób przyciągania nowych użytkowników jest stosowany dość powszechnie. Ostatnio informowaliśmy o promocji Google Pay, w której można zyskać nawet 400 zł – za polecanie aplikacji znajomym. Oferta będzie ważna do 15 maja. W dużym skrócie polega to na tym, że za każde polecenie Google Pay otrzymamy 40 zł – apkę można polecić maksymalnie 10 znajomym.

W nawiązaniu do Orange wypada wspomnieć o niedawnych wynikach finansowych firmy. Pomimo, że spółka zanotowała 198 milionów złotych skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom spółki dominującej, to wizje na przyszłość telekomu są raczej pozytywne. Firma poradziła sobie z wieloma problemami, a wspomniany wynik daje szansę na ponowne wejście na ścieżkę wzrostu.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

aktywuj-numer-orange-karte-zyskaj-100