Partner serwisu Visa dla biznesu

Bankujesz aktywnie? Możesz liczyć na nieoprocentowaną pożyczkę w Alior Banku

Fintek
Fintek
#Alior
Opublikowano: 18 października 2019, 10:54 Aktualizacja: 18 października 2019, 11:47

Alior Bank wprowadza nową promocję, skierowaną do nowych i obecnych klientów. Aktywnie użytkując Konto Jakże Osobiste, klient nie płaci za prowadzenie rachunku i może otrzymać pożyczkę bez oprocentowania w kwocie nawet do 20 tysięcy zł. Akcja potrwa do końca tego roku.

Alior Bank udzieli pożyczek na podstawie historii konta z innego banku

Promocja Alior Banku docenia klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych. Co to znaczy aktywnie? Wystarczy, że raz w miesiącu na rachunek wpłynie jednorazowo przynajmniej 1500 zł oraz zostaną wykonane kartą transakcje bezgotówkowe łącznie na min. 300 zł. Posiadacze konta spełniający te warunki mogą skorzystać z nieoprocentowanej pożyczki do 20 tysięcy zł, przy okresie kredytowania od 4 do 24 miesięcy. RRSO wynosi 9,9%.

Połączenie konta i nieoprocentowanej pożyczki dla aktywnych

W celu skorzystania z pożyczki, właściciele konta i karty debetowej muszą złożyć wniosek w oddziale banku, placówce partnerskiej, przez telefon lub przez internet. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, uzależnionej od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej, klienci będą mogli zawrzeć umowę i otrzymać pożyczkę 0 proc. Promocja obowiązuje do 31 grudnia bieżącego roku.

Pierwsze trzy raty wspomnianej pożyczki są zawsze nieoprocentowane. Sytuacja ta nie zmieni się, jeśli spełnione będą wymienione wyżej warunki dotyczące określonej kwoty wpływów i płatności kartą. W przeciwnym wypadku, każda kolejna rata naliczana będzie z oprocentowaniem podwyższonym do 9,9 proc – czytamy w komunikacie Alior Banku.

W przypadku Konta Jakże Osobistego Alior Bank oferuje 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli właściciel nie ukończył 26 roku życia lub zapewni miesięcznie jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości minimum 1500 zł. Jednocześnie klient może liczyć na brak opłat za kartę, jeśli wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł na miesiąc oraz na darmowe przelewy internetowe w kraju.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

alior-bank-promocja-nieoprocentowana-pozyczka