Centrum Produktów od Alior Banku działa w oparciu o ustalony przez przedsiębiorców specjalny schemat akceptacji (zarówno jednoosobowej, jak i wieloosobowej) oraz na nadanych przez nich uprawnieniach dotyczących wprowadzania, podpisywania i wysyłania wniosków, w tym ich edycji i usuwania przed przekazaniem ich do banku.

Alior Bank rozwija system Business Pro i Centrum Produktów

Szybkie i wygodne otwieranie kolejnych produktów w samoobsługowym module bankowości internetowej, bez konieczności wizyty w oddziale, to duże udogodnienie dla przedsiębiorców, nie tylko w czasie pandemii – czytamy w komunikacie Alior Banku.

– Oprócz Centrum Produktów na rynku wyróżnia nas także usługa BankConnect, która integruje online system finansowo-księgowy przedsiębiorstwa z BusinessPro. Dzięki temu usprawnia i automatyzuje procesy księgowe co eliminuje ryzyko błędów, wynikające z  manualnego wprowadzania danych. Gwarantuje też niezawodność rozliczania faktur. Rekomendujemy to rozwiązanie firmom, które przetwarzają dużą liczbę transakcji i oczekują pełnej automatyzacji procesów księgowych – mówi Marek Sołtysiak, Dyrektor Zarządzający Pionem Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Bankowość internetowa BusinessPro umożliwia też obsługę rachunków, produktów bankowości transakcyjnej, finansowania handlu i treasury. System skierowany jest do małych, średnich i dużych firm.