Partner serwisu Visa dla biznesu

Alior Bank was urządzi. Loteria dla klientów z kartą Mastercard

Fintek
Fintek
#Alior
Opublikowano: 2 października 2019, 11:09 Aktualizacja: 2 października 2019, 11:10

Masz kartę Mastercard w Alior Banku? Możesz wziąć udział w loterii promocyjnej, gdzie główną nagrodą jest metamorfoza mieszkania o wartości 50 tys. zł.

Fitbit Pay i Garmin Pay już dostępne w Alior Banku

Pod hasłem „Alior Bank Urządza!” rozpoczęła się loteria promocyjna skierowana do klientów banku. Posiadacze kart płatniczych Mastercard mają szansę powalczyć o pieniądze na metamorfozę mieszkania wraz z konsultacją architektoniczną. Do wygrania są 3 nagrody główne w wysokości 50 000 zł oraz 60 kart upominkowych do sieci sklepów IKEA o wartości 500 zł.

Karty upominkowe o wartości 500 zł do IKEA

Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą Mastercard Alior Banku w okresie od 2 października do 30 listopada 2019 roku. Jedna transakcja upoważnia do udziału w losowaniu nagrody codziennej w postaci karty upominkowej IKEA o wartości 500 zł. Aby uczestniczyć w losowaniu nagrody głównej należy wykonać przynajmniej 20 transakcji. Każde kolejne 20 płatności kartą to dodatkowy los.

W loterii uwzględniane i premiowane są bezgotówkowe transakcje wykonane kartami płatniczymi Mastercard w punktach stacjonarnych oraz przez internet.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

alior-bank-was-urzadzi-loteria-dla-klientow-z-karta-mastercard