Partner serwisu Visa dla biznesu

Zaprojektuj swoje własne buty. Ciekawy pomysł na biznes

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 4 grudnia 2018, 15:41 Aktualizacja: 5 grudnia 2018, 14:43

Na Fintek.pl doceniamy nowatorskie koncepcje – nie tylko te fintechowe. Polska firma MyWish wpadła na ciekawy pomysł, oferując swoim klientom możliwość personalizacji swojego obuwia. W zasadzie całe buty możemy stworzyć od podstaw – według własnego uznania. Spółka zdobyła wsparcie Alior Banku.

Zaprojektuj swoje własne buty. Ciekawy pomysł na biznes

– MyWish pozwala stworzyć spersonalizowane obuwie, gdzie wybierasz model, kolor, rodzaj skóry, dodatki czy nawet grawer lub haft (np. swojego imienia) – to wszystko zmienia zwykłego buta w dzieło sztuki – czytamy na stronie firmy.

MyWish – stwórz własne buty. Firma ze wsparciem Alior Banku

Na razie oferta MyWish skierowana jest głównie do kobiet. Ceny butów wahają się od 400 do 500 złotych w zależności od modelu. Na stronie możemy wybrać jeden z 10 wzorów buta i na ich bazie stworzyć własne obuwie. Wybieramy kolor i rodzaj skóry, dodatki oraz oczywiście rozmiar. Można także wybrać jeden z gotowych modeli.

Na stronie MyWish czytamy, że wszystkie buty szyte są ręcznie w Polsce. Do wykonania obuwia firma wykorzystuje materiały najwyższej jakości – głównie skóry naturalne. Darmowa dostawa obowiązuje już od 100 zł, czyli bez problemu dobijemy do tej kwoty kupując jedną parę butów.

Jeżeli chodzi o metody dostawy, to MyWish oferuje przesyłki kurierskie UPS lub DHL, list polecony Poczty Polskiej na terenie RP oraz pobraniową przesyłkę kurierską. Niestety, ale za pobraniem nie zapłacimy za produkty z Kreaotra – czyli te zaprojektowane przez nas samych. Dostępne metody płatności to PayU lub płatność przelewem na wskazany numer konta.

Co ciekawe MyWish działa na rynku już od lat 90-tych, ale dopiero od niedawna zajmuje się produkcją obuwia na zamówienie. W przyszłości firma chce postawić także na męskie buty, ze względu na spore zainteresowanie klientów. Współpraca z Alior Bankiem może przyczynić się do jeszcze większego wzrostu popularności MyWish.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

alior-bank-wspiera-biznes-takze-ten-niefintechowy