Cena jest naprawdę konkurencyjna. Dla porównania za tą samą kwotę Allegro oferuje abonament Smart, czyli darmowe dostawy. Amazon dokłada do tego jeszcze dostęp do serwisu streamingowego i gamingowego.

Klienci mogą skorzystać także z darmowego okresu próbnego, który trwa 30 dni. Wystarczy zarejestrować się na stronie amazon/prime. Koszt usługi to 49 PLN rocznie, lub 10,99 PLN miesięcznie.

Amazon Prime w Polsce. Cena i oferta

Amazon wystartował w Polsce na początku bieżącego roku, ale nie zawojował rynku swoją ofertą. Teraz ma się to zmienić, czego dowodem jest atrakcyjna cena abonamentu Amazon Prime.

Za 4 PLN miesięcznie można cieszyć się z darmowych i szybkich dostaw m.in. od takich sprzedawców jak Apple, Samsung, Lego, Under Armour, Gerlach, Zelmer, Krosno, Philips, Puma, Bose, HP, czy Lenovo. Logo Prime mają być oznaczone miliony produktów z ponad 30 kategorii.

W tej cenie użytkownicy mają także dostęp do serwisu streamingowego Amazon Prime Video. Na platformie można znaleźć takie produkcje jak Jack Ryan Toma Clancy’ego, Dobry Omen, The Boys oraz wyróżnione nagrodami Emmy seriale Fleabag i Wspaniała Pani Maisel, a także oryginalne produkcje filmowe Amazon, takie jak Książę w Nowym Jorku 2, Kolejny film o Boracie, Bez Skrupułów Toma Clancy’ego, Wojna o jutro i Hanna, w której zagrała Joanna Kulig, oraz szeroki wybór seriali dokumentalnych o tematyce sportowej.

Dodatkowo w ramach Prime Gaming członkowie Amazon Prime mogą zdobywać darmowe nagrody w swoich ulubionych grach mobilnych, komputerowych i na konsolę od takich wydawców jak np. Riot, Rockstar Games, czy EA. Ponadto otrzymują co miesiąc bezpłatny pakiet gier, które pozostają już na ich koncie, oraz subskrypcję kanału Twitch.