Promocja Allegro potrwa do 3 stycznia 2022 r. Termin jej obowiązywania przypada akurat na okres okazji zakupowych takich jak Smart! Week czy Black Week.

Na akcji w szczególności zyskują klienci, którzy nie mają łatwego dostępu do punktów odbioru. Do tej pory by skorzystać z darmowej dostawy kurierem musieli złożyć zamówienie na kwotę minimum 80 zł.

Darmowa dostawa to jedna z wielu korzyści Allegro Smart

Klienci Allegro Smart! otrzymują też szereg dodatkowych benefitów poza bezpłatną dostawą: darmowe zwroty, dostęp do codziennie nowych, limitowanych ofert w ramach Smart! Okazji oraz festiwali zakupowych, takich jak Smart Week!, który w tym roku potrwa od 27 września do 3 października.

Dodatkowo użytkownicy łączący pakiet Smart! z ofertą odroczonych płatności Allegro Pay mogą skorzystać z oferty specjalnej: zakupów na raty 3 x 0% w ramach standardowej oferty, a w trakcie zbliżającego się Smart! Weeka – 10 x 0%.

Allegro Smart to usługa w formie abonamentu, która umożliwia darmowe i nielimitowane dostawy. Klienci Allegro mogą z niej korzystać już od 3 lat. W tym czasie przeciętny „Smartowicz” zaoszczędził średnio około 450 złotych.

Pakiet Allegro Smart kosztuje 10,99 zł przy płatności za jeden miesiąc, lub 49 zł rocznie. Dostawa do automatów i punktów odbioru (takich jak np. sklepy sieci Biedronka) jest darmowa dla zamówień o minimalnej wartości 40 zł.