Oprócz koncentrowania się głównie na inżynierach, Box zamierza również zatrudniać pracowników reprezentujących inne obszary, takie jak web development czy HR. Do zarządzania polskim oddziałem Box wyznaczony został Rafał Szczepański. Dołącza on do firmy po ponad dziesięciu latach pracy w SmartRecruiters.

Firma Box.com rozpoczyna rekrutacje w Warszawie

– Mamy ogromną szansę na rozwój firmy, przy wsparciu ze strony utalentowanych specjalistów z naszego kraju. Nowoczesne miasto, takie jak Warszawa, to idealne miejsce do rekrutacji najlepszych inżynierów w Europie. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego wyjątkowego etapu rozwoju Box – mówi Rafał Szczepański, Country Leader w Box.

Z bazą ponad 100 tys. klientów, Box wspiera największe przedsiębiorstwa i organizacje na świecie, ułatwiając im zarządzanie zawartością online. Z usług firmy korzysta między innymi General Electric, AstraZeneca, Morgan Stanley, Metropolitalna Służba Policyjna w Londynie, P&G, Schneider Electric, Eurostar i wiele innych.

Od chwili swojego europejskiego debiutu w Wielkiej Brytanii w 2012 r., Box zyskał silną pozycję w Europie. Obecnie zatrudnia ponad 200 pracowników na Starym Kontynencie i stale poszerza swój międzynarodowy zasięg, zatrudniając ponad 2 tys. osób na całym świecie – w obu Amerykach, krajach Azji i Pacyfiku oraz w Europie.

Biuro Box mieści się w samym sercu Warszawy, w nowo wybudowanym kompleksie Cambridge Innovation Center (CIC): Varso Place. Rekrutacja w Polsce trwa, a wszystkie dostępne stanowiska znaleźć można na stronie kariery Box.