– goodie to pierwsza tego typu aplikacja w AppGallery. Jedną z najpopularniejszych usług w aplikacji jest program goodie cashback, dzięki któremu użytkownicy otrzymują  zwrot części wydatków za zakupy w ponad 800 najpopularniejszych sklepach internetowych – tylko w I kw. 2021 r. użytkownicy otrzymali 3.2 mln zł zwrotu. Cieszymy się zatem, że możemy wzbogacić ofertę dla użytkowników urządzeń Huawei – mówi Marcin Banacki, Członek Zarządu goodie.

Aplikacja goodie od Banku Millennium dostępna w Huawei AppGallery

W aplikacji goodie można znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać robiąc zakupy online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback. Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco.

Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów kolekcjonowania pieczątek oraz paragonów, które oferują użytkownikom dodatkowe nagrody. Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback.

W sklepie Huawei AppGallery można także znaleźć aplikację Banku Millennium, która kilka miesięcy temu została zintegrowana z HMS. Dzięki temu można z niej korzystać na najnowszych smartfonach chińskiej marki.