Rozwiązanie click&collect jest dostępne w sześciu hipermarketach Auchan: Wrocław Bielany, Kraków Bronowice, Łódź Tulipan, Gdańsk Szczęśliwa, Katowice Renców i Poznań Komorniki. Usługa jest darmowa.

Auchan wprowadza usługę click&collect

Klienci mogą złożyć zamówienie na stronie internetowej https://zakupy.auchan.pl/ wybierając z listy ponad 6 tys. produktów, a następnie odebrać swoje zakupy we wskazanym sklepie. Oferta produktowa usługi click&collect obejmuje produkty świeże, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

– Usługa click&collect pozwala zamówić produkty online i odebrać je we wskazanym sklepie – w dogodnym czasie i bez konieczności wchodzenia na halę sprzedażową sklepów. Jesteśmy przekonani, że ta opcja zadowoli zwłaszcza tych klientów, którzy doceniają możliwość wyboru z możliwie jak najszerszej gamy produktów, a przy tym zależy im na sprawnych, szybkich i bezpiecznych zakupach – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki, konceptów klienta, data, digital i SI w Auchan Retail Polska.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na stronie https://zakupy.auchan.pl/, skompletować i zatwierdzić koszyk. Po odbiór zamówienia należy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta w wymienionych lokalizacjach, w wybranym wcześniej przedziale czasowym. Płatność za zakupy ma miejsce przy odbiorze natomiast sama usługa click&collect jest bezpłatna dla klientów.

Auchan nawiązało także współpracę z InPostem, dzięki czemu zakupy można odbierać w lodówkomatach (specjalnych paczkomatach InPostu). Natomiast kilka miesięcy temu podobną usługę click&collect udostępniła także Żabka.

/RT