Partner serwisu Visa dla biznesu

Auta dostawcze na minuty. Traficar ułatwia korzystanie z TrafiCargo

Fintek
Fintek
#Elektromobilność
Opublikowano: 31 stycznia 2020, 10:46 Aktualizacja: 31 stycznia 2020, 12:46

Traficar rozwija usługę wynajmu aut dostawczych na minuty dla mieszkańców Krakowa. Do tej pory system wypożyczania TrafiCargo działał w modelu zamkniętym z punktu A do A, który polegał na tym, że klient musiał zwrócić auto tam, gdzie je wypożyczył. To już przeszłość.

Auta dostawcze na minuty. Traficar ułatwia korzystanie z TrafiCargo

Teraz użytkownicy mogą zakończyć wynajem każdego Kangoo i Jumpera w dowolnym miejscu strefy Traficara, za dodatkową opłatą, która wynosi 49 zł. Zmiana dotyczy 9 krakowskich lokalizacji. Więcej szczegółów na poniższej grafice.

Nowe zasady wynajmu TrafiCargo w Krakowie

Nowe zasady wynajmu TrafiCargo w Krakowie

– Uruchomiliśmy nową usługę z myślą o tych, którzy nie mają czasu, żeby po zakończeniu wynajmu wrócić na parking, z którego pożyczyli samochód dostawczy. Dzięki tej zmianie użytkownicy nie stracą czasu na powrót do sklepu. Warto jednak przy tej okazji podkreślić, że w usłudze TrafiCargo klienci nie płacą za czas jazdy, tylko za przejechane kilometry  – mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

To znaczy, że jeśli nie chcesz ponosić dodatkowej opłaty za zwrot auta poza sklepem, to nie musisz martwić się o wyższą cenę spowodowaną jazdą w korkach.  Samochody dostawcze – TrafiCargo, służą głównie tym, którzy robią większe zakupy w sklepach meblowych oraz budowlanych.  Nowa usługa skierowana jest szczególnie do tych, którzy ze swoimi zakupami pokonują dłuższe trasy.

TrafiCargo czyli dostawcze auta na minuty można spotkać już pod 33 sklepami w 9 miastach w Polsce. Do wynajęcia dostawczego auta wystarczy aplikacja Traficar.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

auta-dostawcze-minuty-traficar-ulatwia-korzystanie-traficargo