Z rozwiązań Atenti skorzystało dotąd w Polsce blisko 2000 firm, a ponad 2 mln Polaków podpisało co najmniej jeden dokument elektronicznie na platformie Autenti.

Nieograniczona ilość dokumentów z home.pl

Współpraca z home.pl to naturalne partnerstwo spółek w budowaniu ekosystemu rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorców. Oferta Autenti ma uzupełniać propozycje home.pl prezentowane w ramach Marketplace. Klienci otrzymują specjalną ofertę na zakup konta PRO na platformie w abonamencie, które pozwala na wysłanie i podpisanie nieograniczonej ilości dokumentów. Niezależnie czy przedsiębiorca podpisuje umowy z klientami czy kontrahentami, odbiorcy nadawanych przez niego w ramach platformy dokumentów, podpisują je bez żadnych ograniczeń – nie muszą niczego instalować i za nic płacić, aby skutecznie i bezpiecznie podpisać dokument online.

– Wykorzystanie podpisu elektronicznego to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również troska o środowisko. Takie rozwiązania jak Autenti pozwalają przenieść tysiące kartek papieru, które zalegały by na dnie archiwum, do zawsze dostępnej chmury. Ostatnie 15 miesięcy pokazało, że takie narzędzie powinno być podstawowym wyposażeniem każdej firmy, dlatego jako home.pl chcemy zaoferować Klientom właśnie tę platformę w naszym Marketplace. – mówi Beniamin Krupowicz, Business Development Manager home.pl.

– Cieszymy się na współpracę z home.pl, liderem na rynku. Jestem przekonany, że ta kooperacja będzie milowym krokiem w cyfryzacji polskiego biznesu, przyniesie wszystkim stronom wiele zadowolenia, a przede wszystkim wymiernych korzyści związanych z oszczędnością czasu, kosztów oraz ochroną środowiska – dodaje Tomasz Plata, CMO & Co-Founder Autenti.