Ochrona działa na terenie Polski i obejmuje holowanie do warsztatu do 200 km, dowóz paliwa, wymianę koła i uruchomienie pojazdu w przypadku awarii akumulatora, niezależnie od posiadanej polisy OC czy AC i może ją kupić każdy – jedynym wymogiem jest to, by auto, które chcemy objąć usługą, miało mniej niż 20 lat.

Assistance za złotówkę od Beesafe

– Z naszych badań wynika, że to właśnie auto assistance jest tą usługą na wakacje, na którą najchętniej zdecydowaliby się Polacy – wybrałoby ją aż 44% badanych – częściej niż choćby pomoc medyczną dostępną na urlopie (33%), czy NNW dla dziecka (23%). Dlatego też postanowiliśmy, że zapewnimy im ją za symboliczną złotówkę. Oferta jest od teraz dostępna dla każdego chętnego, nie tylko dla naszych obecnych klientów – komentuje Rafał Mosionek, CEO Beesafe.

Beesafe to polski insurtech należący do towarzystwa ubezpieczeniowego Compensa (Vienna Insurance Group). Startup oferuje między innymi szybki kalkulator OC/AC, dzięki wykorzystaniu chmury Microsoft Azure. W ofercie ubezpieczyciela znajdują się także ubezpieczenia NNW, sprzętu sportowego, czy bagażu.

Kilka tygodni temu Beesafe nawiązał współpracę z CUK Ubezpieczenia, dzięki czemu z ofertą insurtechu będzie się można zapoznać u agentów CUK oraz w aplikacji mobilnej.