W apce BOŚBank24 można korzystać ze wszystkich funkcji obecnych w bankowości internetowej, w tym także z potwierdzania płatności dokonywanych na komputerze (mobilna autoryzacja). Dzięki temu operacje finansowe mogą być jeszcze wygodniej i bezpieczniej autoryzowane – czytamy w komunikacie.

BOŚBank24 – nowa aplikacja mobilna od Banku Ochrony Środowiska

Dedykowana klientom BOŚ aplikacja pozwala na szerokie wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Użytkownicy BOŚBank24 otrzymają dostęp do następujących udogodnień:

  • sprawdzania salda bez konieczności logowania,
  • powiadomień PUSH, ułatwiających obsługę aplikacji i pozwalających na pełniejsze kontrolowanie finansów,
  • autoryzowania zleconych operacji „mobilnie” – bez konieczności korzystania z SMS-ów,
  • logowania biometrycznego poprzez odcisk palca lub face ID (jeżeli urządzenie na to pozwala) bądź za pomocą numeru PIN.

Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play i AppStore. Można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Aplikacja mobilna BOŚBank24 będzie systematycznie udoskonalana i rozwijana. Na początku czerwca Bank Ochrony Środowiska podpisał umowę z Polskim Standardem Płatności, dzięki czemu klienci uzyskają dostęp do BLIKA.

– Dla wielu klientów bankowość mobilna to podstawowy sposób komunikacji z bankiem. Realizując naszą strategię rozwoju, do szerokiej palety produktów finansowania ekologii dodajemy możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi bankowości mobilnej. Mamy nadzieję, że aplikacja spotka się z uznaniem klientów BOŚ –  mówi Jerzy Zań, wiceprezes zarządu Banku Ochrony Środowiska.