Partner serwisu Visa dla biznesu

Bank Pekao dołącza do programu Bezcenne Chwile od Mastercard

Fintek
Fintek
#Mastercard#Pekao S.A
Opublikowano: 18 grudnia 2019, 15:16 Aktualizacja: 18 grudnia 2019, 17:02

Klienci Banku Pekao mogą już zbierać punkty w programie partnerskim Mastercard Bezcenne Chwile, który niedawno został zaprezentowany w nowej odsłonie. Do programu mogą zapisać się obecni i nowi klienci indywidualni posiadający dowolną kartę debetową lub kredytową Mastercard.

Atrakcyjność programu jest dla klientów Pekao tym większa, że bank przygotował specjalny konkurencyjny mnożnik punktów za realizowane zakupy: podwójny za płatność kartami debetowymi i aplikacją PeoPay oraz poczwórny za transakcje kartami kredytowymi. Powitalny upominek dla nowych użytkowników to 1000 punktów na start, umożliwiające odebranie biletu do kina.

Bezcenne Chwile od Mastercard w Banku Pekao

Dzięki punktom zdobytym podczas dowolnych zakupów dokonanych kartami Pekao, zamiast tradycyjnych katalogowych przedmiotów uczestnicy programu Bezcenne Chwile mogą realizować swoje hobby w następujących kategoriach: sport, rozrywka, podróże, kulinaria, zakupy i pomaganie oraz dom i dziecko – specjalnie przygotowane dla klientów banku.

Klienci Banku Pekao mogą zapisywać się do programu bezpośrednio na stronie bezcennechwile.pl oraz w bankowości internetowej Pekao24. Co ważne, wystarczy zarejestrować jedną kartę debetową lub kredytową, aby wszystkie one wraz z aplikacją PeoPay zostały włączone do programu.

Załóż konto W PEKAO

W nowej odsłonie programu Mastercard Bezcenne Chwile nagradzane są wszystkie transakcje bezgotówkowe dokonywane kartami Mastercard. Najszybciej do realizacji celów przybliżają zakupy u partnerów programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe takie jak Carrefour, Circle K, RTV Euro AGD, Cinema City czy Douglas. Tylko przez ostatni rok do grona partnerów dołączyli m.in. Empik, FreeNow, Storytel czy HBO GO.

Przy płatności kartami Mastercard uczestnik programu otrzymuje do 8 punktów za każde 5 zł wydane u partnerów programu. We wszystkich pozostałych sklepach w całej Polsce płacąc kartami do kont Pekao zyska 2 punkty za każde wydane 50 zł, a kartami kredytowymi 4 punkty – podczas gdy inne banki w większości oferują tylko 1 punkt. Punkty naliczają się procentowo, więc każda transakcja jest nagradzana.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-pekao-dolacza-do-programu-bezcenne-chwile-od-mastercard