Partner serwisu Visa dla biznesu

Bank Pekao uruchamia pakiet korzyści #zostańwdomu

Fintek
Fintek
#Koronawirus#Pekao S.A
Opublikowano: 26 maja 2020, 14:39 Aktualizacja: 26 maja 2020, 14:39

Nagrody i zniżki w ramach #zostańwdomu to nowość w ofercie Banku Pekao, wprowadzona we współpracy z firmą Mastercard. Propozycja została stworzona z myślą o osobach, które w ciągu ostatnich tygodni zmieniły swój tryb życia i zdecydowaną większość czasu spędzają w domu. Klienci mogą realizować swoje zainteresowania, zyskując bezpłatny dostęp do stron z filmami, muzyką, e-bookami, platformami z grami, a także zniżki na dostawę jedzenia czy zakupy w sklepach internetowych.

Program dopłat BGK dla przedsiębiorców już wkrótce w Banku Pekao

Bank Pekao oferuje swoim klientom nowe propozycje w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Korzystając ze zgromadzonych punktów, zarejestrowani uczestnicy programu mogą realizować swoje pasje, sięgając po atrakcyjne nagrody i zniżki podczas zakupów u partnerów akcji.

Nowa oferta Banku Pekao

Klienci Banku Pekao mogą teraz szybciej osiągać założone w programie cele, otrzymując do czterech razy więcej punktów niż w innych bankach. Każde wydane 50 zł to 2 punkty w przypadku płatności kartą do konta lub aplikacją PeoPay i aż 4 punkty przy płatności kartą kredytową Pekao. Nagradzane są zarówno płatności w sklepach, jak i podczas zakupów online.

W ramach akcji #zostańwdomu uczestnicy programu realizować swoje zainteresowania, korzystając z:

  • dostępów do serwisów z filmami i muzyką (HBO GO, Tidal),
  • dostępów do bibliotek e-booków i audiobooków (Storytel, nexto.pl),
  • dostępów do platform z grami wideo (PlayStation Plus, Xbox),
  • voucherów na zakupy w popularnych sklepach internetowych (Empik, RTVEuroAGD, Douglas, merlin.pl, Decathlon),
  • ofert na dostawę jedzenia pod wybrany adres (Glovo, Batida catering).

Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby już zarejestrowane w programie, jak i nowi uczestnicy. Ci, którzy dołączą do Mastercard Bezcenne Chwile do końca czerwca br., mogą otrzymać nawet 3400 punktów na start, co stanowi równowartość 50 zł, które wymienić można na jedną z nagród w ciągu sześciu miesięcy. Pierwsze 1000 punktów klienci zyskają za zapisanie się do programu, a kolejne 2400 – za minimum jedno logowanie do aplikacji PeoPay w trakcie trwania promocji. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 r.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-pekao-uruchamia-pakiet-korzysci-zostanwdomu