Partner serwisu Visa dla biznesu

Rok bez odsetek z kredytem „Wszystko gra” od Banku BGŻ BNP Paribas

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BNP Paribas
Opublikowano: 28 sierpnia 2017, 13:24 Aktualizacja: 6 sierpnia 2019, 15:00

25 sierpnia ruszyła kampania reklamowa kredytu „Wszystko gra” z promocją „Ostatni rok bez odsetek”. Tym razem Bank BGŻ BNP Paribas swoją ofertą zachęca klientów, by środki finansowe wykorzystali na spełnianie potrzeb dzieci.

Rok bez odsetek z kredytem „Wszystko gra” od Banku BGŻ BNP Paribas

Każdy rodzic wie, że wraz z dorastaniem dzieci zwiększają się również ich potrzeby. Przychodzi czas, gdy dawny dziecięcy pokój wymaga generalnego remontu. O tym opowiada nowy spot telewizyjny Banku BGŻ BNP Paribas.

Czytaj także: Nareszcie! Klienci mBanku założą Profil Zaufany bez wychodzenia z domu

Kredyt „Wszystko gra” od BGŻ BNP Paribas

Bank oferuje kredyt gotówkowy „Wszystko gra”, który może ułatwić rodzicom finansowanie najważniejszych potrzeb dziecka. Promocja natomiast uwalnia domowy budżet od odsetek kredytowych w ostatnich 12 miesiącach czasu trwania kredytu. W pozostałym okresie oprocentowanie jest stałe i wynosi 4,40 proc. w skali roku.

– Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, że potrzeby naszych dzieci rosną wraz z nimi. Wiemy też, jak napięte są czasem domowe budżety. Dlatego właśnie – u progu nowego roku szkolnego – proponujemy rozwiązanie finansowe, które może pomóc rodzicom sfinansować część z pragnień ich dzieci, rozkładając jednocześnie w czasie związany z tym wysiłek finansowy – mówi Piotr Machel, dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji w Banku BGŻ BNP Paribas.

Wysokość kredytu „Wszystko gra” zależy od wielkości potrzeb – ubiegać się można minimalnie o 2 000 zł, a maksymalnie o 20 000 zł. Dowolny jest również okres kredytowania, który może trwać od 6 do 60 miesięcy. W przypadku promocji „Ostatni rok bez odsetek”, okres kredytowania nie może być krótszy niż 2 lata.

By skorzystać z najnowszej oferty Banku BGŻ BNP Paribas, należy złożyć wniosek kredytowy (w oddziale Banku, za pośrednictwem strony internetowej bądź infolinii). Oferta jest ważna do 22 października br. włącznie.

Najnowszą kampanię Banku BGŻ BNP Paribas będzie można zobaczyć zarówno w największych stacjach telewizyjnych, jak również w kanałach tematycznych. Spoty emitowane będą także w największych stacjach radiowych i trafią do internetu – nie tylko na strony najbardziej poczytnych portali, ale również do mediów społecznościowych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (1)

bez-odsetek-kredytem-gra-banku-bgz-bnp-paribas