Nowa usługa jest w pełni kompatybilna z systemem bankowości internetowej i aplikacją mobilną Moje ING. Wymagane jest posiadanie osobistego konta w ING Banku Śląskim.

Jak to działa?

Klient banku może doładować swoją ulubioną rozrywkę przez 24/7 bez wychodzenia z domu, a kod doładowujący otrzymuje od razu na adres email. Nie trzeba udostępniać danych karty płatniczej w Internecie, ponieważ doładowania są realizowane bezpiecznie w Moim ING. Doładowania można dokonać zarówno poprzez system bankowości elektronicznej, jak i z telefonu. Wystarczy zalogować się do aplikacji i znaleźć ikonkę usługi, którą chcemy zasilić. Po jej wyborze otrzymamy kod na adres email, który wpisujemy do przelewu i – gotowe.

Pomysł na prezent

Często nie wiemy, co kupić naszym znajomym lub rodzinie na prezent. Teraz możemy doładować ulubioną aplikację w ramach podarunku. Wystarczy, że podczas doładowania podamy adres email osoby, której chcemy zrobić niespodziankę, a kod bezpośrednio trafi na jej skrzynkę. Obecnie w Moim ING możemy zasilić PlayStation, XBOX, Spotify, Netflix, Nintendo, MS Office, Settlers i Bigpoint. Bank realizuje usługę we współpracy z firmą Blue Media S.A.