Jaką masz do odegrania rolę? Bardzo prostą. Bank BGŻ BNP Paribas zaprosi na seans wszystkie osoby debiutujące w roli klientów, które odwiedzą jeden z oddziałów banku w dniach od 23 lutego do 2 marca i założą konto osobiste z kartą debetową.

Czytaj także: BLIK dostępny w Żabce i Freshmarkecie

Jak działa promocja BGŻ BNP Paribas?

W ramach promocji, każdy nowy posiadacz konta otrzyma dwa vouchery, które będzie mógł zrealizować do 30 czerwca w dowolnym kinie, współpracującym z siecią reklamową KINADS na terenie całego kraju. Promocja nie dotyczy sieci typu Cinema City, czy Multikino.

– Bank BGŻ BNP Paribas działa prężnie na terenie całego kraju. Mamy około 500 oddziałów rozsianych po całej Polsce. Chcemy zaprosić do nich naszych nowych klientów, aby ich bliżej poznać oraz zidentyfikować ich potrzeby związane z bankowością. W zamian za poświęcony nam czas, proponujemy wyjście do kina z bliską osobą – mówi Piotr Machel, dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji w Banku BGŻ BNP Paribas.

Czytaj także: „Wtorki z Mastercard” w Multikinie z biletami w supercenach

Promocji towarzyszyć będzie spot radiowy, który pojawi się na antenie radia RMF FM w dniu premiery oferty, czyli 23 lutego. Regulamin promocji „Z KONTEM DO KINA” dostępny jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas. Listę kin, realizujących vouchery w poszczególnych miastach, można znaleźć na stronie: www.kinads.pl/zaproszenie-do-kina.