Plus to kolejny operator, który nawiązał współpracę ze SkyCash. Już od kilku miesięcy koszty biletów (oraz parkowania) w ciężar rachunku mogą wrzucać także klienci Orange i Play.

Jak aktywować nową formę płatności w aplikacji SkyCash?

Aby skorzystać z usługi, podczas zakupu biletu komunikacji miejskiej jako formę płatności należy wybrać opcję „Zapłać z Plus” oraz dokonać prostej autoryzacji podając kod z wiadomości SMS, która zostanie wysłana na zarejestrowany w aplikacji numer telefonu.

Nową metodę płatności można również aktywować w zakładce „Płatności i karty” w Menu, które znajduje się w lewym, górnym rogu na głównym ekranie aplikacji SkyCash. Od tego momentu usługa „Zapłać z Plus” jest aktywna jako źródło płatności, dzięki czemu można w łatwy sposób kupić bilet komunikacji miejskiej w wybranym mieście obsługiwanym przez SkyCash.

Z płatności obsługiwanych przez SkyCash za pomocą usługi „Zapłać z Plus” mogą skorzystać klienci usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku – wyjaśnia fintech w komunikacie.

/RT