bitFlyer ruszył na podbój Europy i USA

Fintek
Fintek
#Blockchain
Opublikowano: 22 października 2019, 14:46 Aktualizacja: 22 października 2019, 14:47

bitFlyer to japońska giełda kryptowalut, która właśnie ogłosiła launch swojej aplikacji w Europie i USA. Zaliczana jest do grona największych na świecie.

Japońska giełda kryptowalut bitFlyer ogłosiła launch własnej aplikacji w Europie i USA. Aplikacja bę∂zie dostępna na urządzenia iOS i Android.  Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą kupować i sprzedawać bitcoiny (BTC), etherum (ETH), litecoiny (LTC), bitcoin cash (BCH), etherum classic (ETC), monacoiny (MONA) oraz lisk (LSK).

bitFlyer to japońska giełda kryptowalut z siedzibą w Tokio. Działalność rozpoczęła w 2014 roku. Firma wyceniana jest na ok. 150 mln zł. Z usług bitFlyer korzysta ponad 1 mln użytkowników. Ekspansja na europejskim i amerykańskim rynku to element strategii jej globalnego rozwoju. Firma zarejestrowała biuro w Luksemburgu.

bitFlyer rusza na podbój Europy i Ameryki

W informacji prasowej czytamy, że „​​regulacje prawne mają fundamentalne znaczenie dla przyszłości branży walut wirtualnych”. Przedstawiciele firmy chwalą się tym, że biorą udział w debacie publicznej dotyczącej rozwoju blockchain i kryptowalut, w tym w trakcie szczytu G20. Dalej czytamy, że specjaliści z bitFlyer uczestniczyli także w pracach nad nowelizacją ustawy o płatnościach w Japonii, gdzie uznano bitcoina za pełnoprawny środek płatniczy.

– Aplikacja bitFlyer zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i doświadczenie lidera rynku japońskiego naszym europejskim i amerykańskim klientom. Chcemy  zmniejszyć różnicę między naszymi ofertami usług i tworzyć prawdziwie globalny i regulowany produkt wymiany wirtualnych pieniędzy – Yuzo Kano, CEO w bitFlyer USA.

– Tworząc naszą platformę do kupna i sprzedaży, staraliśmy się stworzyć prostsze, szybsze i jeszcze bardziej przejrzyste środowisko, w którym każdy może kupić wirtualne waluty w zaledwie kilka minut ze sprawdzonego źródła. Teraz dzięki aplikacji bitFlyer jest to jeszcze wygodniejsze dla użytkowników. Pozostajemy wierni naszej misji upraszczenia świata dzięki technologii blockchain, dlatego jesteśmy przejrzyści, zapewniamy bezpieczeństwo i prostotę naszych platform transakycjnych, a wszystko to dostępne już na aplikacji – dodaje Andy Bryant, Co-head i COO w bifFlyer Europe.

Od 21 do 27 października nowi klienci, którzy pobiorą aplikację bitFlyer i zarejestrują nowe zweryfikowane konto, otrzymają rownowartość 10 EUR w bitcoinach bez wymaganego depozytu.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bitflyer-ruszyl-na-podboj-europy-i-usa