Partner serwisu Visa dla biznesu

BNP Paribas polubił oddziały w pociągach. Podróżni mogą wygrać wycieczkę do Energylandii

Fintek
Fintek
#BNP Paribas#Fintech
Opublikowano: 11 lipca 2019, 11:15 Aktualizacja: 11 lipca 2019, 13:17

Wagon zaaranżowany na oddział BNP Paribas na niektórych relacjach Intercity pojeździ trzy dni dłużej. Akcja miała zakończyć się dzisiaj, ale bank postanowił, że przedłuży ją do niedzieli 14 lipca.

Nawet 150 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas

W Mobilnym Punkcie, czyli w oddziale w wagonie, klienci mogą poznać także szczegóły oferty „Konta otwartego dla Ciebie” z opcją wyboru 3 kart do rachunku, między innymi dedykowanej dla podróżnych. Otwarcie Konta z Bonusem może zaowocować premią nawet do 150 zł.

Załóż konto, Sprawdź ofertę

Ponadto każdy, kto zdecyduje się na udział w zorganizowanych w pociągu warsztatach może wygrać pobyt dla 4 osobowej rodziny w parku rozrywki Energylandia z noclegami dla 4 osób w Western Camp oraz 10 zestawów toreb podróżnych.

Mobilny Punkt BNP Paribas pojeździ do niedzieli

Od 21 czerwca w pociągach Intercity na trasie Warszawa-Gdynia-Warszawa, Warszawa-Kołobrzeg-Warszawa oraz Warszawa-Zakopane-Warszawa pasażerowie mogą odwiedzać specjalny wagon zaaranżowany na oddział banku BNP Paribas. Podróżni mogą w nim skorzystać z wielu różnych atrakcji np. pokazów naukowych czy lekcje językowe. Akcja miała trwać do 11 lipca, ale dzisiaj BNP Paribas poinformował, że potrwa trzy dni dłużej – do niedzieli 14 lipca.

W Mobilnym Punkcie podróżni mogą liczyć na różne atrakcje zapewniane przez partnerów akcji: Centrum Nauki Kopernik, Fundację Łąkę, Fundację Ocalenie oraz Fundację Kosmos dla Dziewczynek.

– W czasach kiedy coraz więcej klientów zamiast wizyty w tradycyjnym oddziale wybiera bankowość internetową lub mobilną, kluczem do sukcesu staje się kreatywność i wychodzenie poza schematy. Mobilny Punkt i specjalna Strefa Gościnności, którą w nim zaaranżowaliśmy łączą wiele funkcji – uczą i bawią najmłodszych podróżnych, rozbudzają ciekawość i inspirują nieco starszych, a jednocześnie pozwalają klientom na bezpośredni kontakt z doradcą w niezobowiązującej atmosferze. Liczba odwiedzających nasz punkt potwierdza, że takie podejście się sprawdza – tłumaczy Monika Mroziewicz, doradca klienta w Banku BNP Paribas.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bnp-paribas-polubil-oddzialy-w-pociagach-podrozni-moga-wygrac-wycieczke-do-energylandii