– Proponujemy wygodne rozwiązanie finansowe – limit odnawialny, z którego można korzystać wielokrotnie bez konieczności składania za każdym razem nowego wniosku. Nasza współpraca z Allegro trwa już ponad dwa lata. Obecna akcja promocyjna to pierwsza tak duża kampania marketingowa w zakresie sprzedaży limitu odnawialnego Raty Od.nowa, którą prowadzimy wspólnie – mówi Radosław Ponichtera, Dyrektor Departamentu Kluczowych Klientów w Banku BNP Paribas.

Raty Od.nowa – nowy produkt BNP Paribas na Allegro

Klientom korzystającym z Rat Od.nowa BNP Paribas zostaje przyznany limit, w ramach którego mogą kupować towary na Allegro. Transakcje zostają rozłożone na nieoprocentowane raty. Wnioskując tylko raz można wielokrotnie robić zakupy w ramach otrzymanego limitu.

Jak to działa? Każda spłacona rata kapitałowa zwiększa kwotę dostępnych środków, z których można korzystać „Od.nowa”. Kolejne zakupy można więc robić już bez wypełniania wniosku, potwierdzając tylko transakcję kodem SMS. Dodatkowo, w ramach promocji związanej z kampanią, do 03.01.2021 r. pierwsza rata w planie ratalnym zostanie odroczona o 30 dni. Proces przebiega w całości online. Umowa o Limit odnawialny Allegro oraz pozostałe dokumenty są wysyłane na adres e-mail klienta.

BNP Paribas nawiązał także współpracę z Mastercard, dzięki której klienci banku mogą rozkładać na raty płatności kartą w fizycznym sklepie. Usługa „Płać w ratach” działa także online, a płacąc kartą z logiem Mastercard można rozkładać na raty zakupy o wartości ponad 400 zł.